Új hozzászólás Aktív témák

  • Rendo84

    senior tag

    válasz Dyingsoul #594 üzenetére

    Én akkor sem vonnék le ebből az olasz számokból messze menő következtetéseket.
    Nézd meg pl Szingapurt: 106 fertőzött, 72 kigyógyult, 0 halott.
    Akkor most ez miből adódik? Pedig rosszabb az EÜ ellátásuk, elferdítenék a tényeket? Más az immun rendszerük? Más típusú mutálódott vírus van feléjük?
    Ezek a kiírt számadatok köszönő viszonyban nincsenek a valósággal, mert minden országban eltérnek az ellenőrzések gyakorisága is.
    Magamból indulok ki, én pl akkor szoktam elmenni orvoshoz (ha megfázásos tüneteim vannak), ha már tényleg a "halálomon" vagyok és a bogyókat is csak igen ritkán szedek. (Alternatív gyógymódokat preferálom).
    De a legtöbb emberen úgy söpör végig a fertőzés, hogy nem is tudott róla hogy ez volt a baja, ezek az emberek pedig nem fognak bekerülni a statisztikába!

    A Magyarországon is hogy működik az ellátás? Elmegy az ember a háziorvoshoz, a tünetek alapján felír neked "látatlanban" egy antibiotikumot, amit néha eltalál az orvos és segíthet, de néha abszolút nem. (Vagyis leginkább azt a gyógyszert kapod, amelyik gyártó lekenyerezi az orvost! ;] Nem irónia, tényleg így működik.
    Ahogy kellene, persze nincs rá kapacitás és pénz: laborvizsgálattal kideríteni a pontos baci, vagy vírus típusát és célirányosan kapod erre a gyógyszert. Magyarországon is részben ezért nem találhatunk fertőzöttet.
    Egyenlőre egy infulenza járvány jóval több embert visz el, mint ez a vírus.

    Egy kis összeesküvés elmélet: Bill Gates akinek köztudottan köze van ehhez a vírushoz is, megmondta, hogy kb 1 milliárd fő az a mennyiség, amit a föld kényelmesen elbírna és jólétben élhetne mindenki. Szóval nem kizárt, hogy ez az előszele és tesztelése, egy nagyobb hullám eljövetelének? ;)

Új hozzászólás Aktív témák