Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz sixpak #38228 üzenetére

    Az ilyeneket én is ütném szívlapáttal. Én napi 8-10 órát viselek maszkot és végzek benne alkalmanként nehéz fizikai munkát, mégis kapok benne levegőt. A sok idióta barom meg arra a max 20-30 percre míg vásárol sem veszi fel, vagy kilóg az orra mert "nem kapok levegőt".

    Én mostanság azt szoktam csinálni hogyha egy helyen sokan nem viselnek, akkor leveszem az enyém és elkezdek köhögni. Volt már hogy hirtelen felkerült mindenkire a maszk és nem lógott a véreres f*szuk a s*ggembe a pénztárnál, hanem tudtak két méter távolságot tartani.
    Sajnos ez ritka. Úgy kell rászólni másokra hogy a felfestés a pénztárnál nem posztmodern aszfaltrajz hanem hogy ott kellene várakoznod.
    De mondjuk ahol a biztonsági őr is az állán viseli, telefon nyomogatása közben, ott ne is várjuk mást.
    Ja és a C faktoriálisokon Március óta nem láttam maszkot bárhová is mentem. Biztonságiak, sőt rendőrök sem szóltak rájuk.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák