Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Parci #37544 üzenetére

    "nyilván az egészség csak akkor válik fontossá, amikor hirtelen hiánya lesz."

    Az itthoni fő problémát biztosan, de talán a világot is jellemző hozzáállást is leírtad.

    Én vagyok hülyének nézve (nem csak a hasonló korú barátok / ismerősök, de a szűk család körében is) hogy miért járok harmincpár évesen szűrővizsgálatokra, amikor tök egészséges vagyok (mondjuk ez egyrészt pont nem igaz, csak nyilván nem hirdetem, másrészt az életmódomból bőven adódik hogy lesznek is majd még gondok).

    Maradjunk annyiban hogy nem 45 éves koromig szeretnék élni, utána meg még 10-15-20 évig életben maradni .

    Na ugyanez a koronavírussal is. Sokakon átmegy akár tünetmentesen. Ez nem jogosít fel senkit arra, hogy elbagatelizálja a védekezést, hiszen még nem ismerjük, hogy 1-2-5-10-30 év múlva hogy fog jelentkezni a halálozásokban hogy 25 évesen, ereje teljében, tünetmentesen átment rajta ez a sz*r.

    Lehet hogy valamikor egy még durvább valami fog jönni, aminél majd az lesz döntő, hogy 2020-ban elkapta-e a covid-19-et, tökmindegy hogy röhögve, maszkviselés nélkül kibekkelte.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák