Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz radi8tor #36816 üzenetére

    Mivel nekem válaszoltál, szerintem kikérhetem magamnak hogy se itt se korábbi hsz-emben nem említettem hogy bűnözőnek tartom :P

    Az hogy Balázsék behívták "vitára" az semmit nem jelent. Balázs többször elmondta már hogy ők műsort csinálnak, ahol nyilván a hallgatottság a lényeg. Márpedig a hangos hülyéket hallgatják a legtöbben, persze hogy ilyeneket (is) hívnak be.

    "Szerintem struccpolitika az, hogy nem veszitek figyelembe a másképpen vélekedő szakemberek által mondottakat."

    Attól hogy Gődény kb. megkerülhetetlen az itthoni koronavírus témában, még nem szakember.

    Csak a mai "vitára" reflektálva:

    Boldogkői Zsolt Endre molekuláris biológus, az MTA doktora, a Szegedi Tudományegyetem Orvosi Biológiai Intézetének tanszékvezető egyetemi tanára,

    vs.

    Gődény György magyar gyógyszerész, a Közös Nevező 2018 nevű kamupárt elnöke[1][2][3], többszörös bajnok testépítő és amerikaifutball-játékos, erőnléti és fitneszedző. 2013-tól a magyar média- és filmipar egyik szereplője.[4]

    Persze, overkill volt összeereszteni őket, de azért érezzük már hogy Gődénynek semmilyen releváns tudása és címe nincs ami feljogosíthatná arra hogy publikusan olyan kijelentéseket fogalmazzon meg amilyeneket ő tesz.

    Mondjuk nem ez a szomorú, - mert a szó szoros értelmében joga az mégis van hozzá - hanem hogy ennyien megeszik ezt.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák