Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz pjen #34978 üzenetére

    Nekem meg konkrét becsület sértésért sem tiltottak le embert, úgyhogy ezen vitatkozhatnánk :U , de látszik, hogy elfogyott a kraft, ha már tiltatni szeretnél.
    1x azzal jössz, hogy 2m-ről maszkban kell csókolózni, utána, hogy hazaviszik a nagyinak, most döntsd el, hogy mi az álláspontod, de te tudod én elengedem a témát, nincs benne több. :(
    Egyébként meg az (volt) a normális, ha buliznak, de ez most nem egy normális időszak (szerinted nem is lesz vakcina és sosem lesz ennek vége és ja lehet), lehet nem is lesz az többé és át kell értékelni az eddigi életmódot. És, ja, lehet, hogy lombik nélkül egy idő után nem fog menni.
    És nem feltétlen csak a covid miatt, nemrég két nyalakodó csajt kellett kivágnom a liftből, úgy be voltak tépve, hogy azt sem tudták hol vannak, nemhogy kivel. :DDD
    Korona nélkül is elég gyatra az ismerkedési ráta, ha nem tűnt fel, de rád hagyom, teljesen igazad van. :R
    Hol írtam, hogy tudom a megoldást, nem is az én dolgom, azé a rahedli semmirekellő virológusé, epidemiológusé, a CHO-é, meg egyéb kutatóé lenne. :(((
    A rák ellenszerét nem kéred rajtam számon? :((
    De, akkor mi a te megoldásod, mehet a gruppen, mindegy milyen korcs, csak gyerek legyen?

    (#34982) Rive
    Tök jó, de nemrég linkelte ide valaki, hogy 33% már az első körből ideg károsodással keveredik ki: tele leszünk félnótásokkal, még többel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák