Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Ajándékok #33686 üzenetére

    Meglepő, de eddig úgy tűnik, hogy a közönséges ACC a leghatásosabb. Csak sokkal nagyobb mennyiség kell hozzá, és csak akkor van értelme szedni, amikor már biztosan elkaptuk a vírust. Ha egy teljesen ártalmatlan dolgot keresel megelőzésre, akkor kovaföld. A kovaföld megannyi jó tulajdonsága közül a legjelentősebb az emésztőrendszer tisztítása, mert kiűzi a parazitákat, vírusokat, baktériumokat és mérgeket, amelyek az emésztőrendszerhez tapadnak. A puha por valójában pici hengerekből áll, amik nagyon erős negatív töltése bevonzza a mindig pozitív töltésű kórokozókat, és az ürülésig csapdában tartja őket. Csapdába ejti a vírusokat, és kivezeti őket a szervezetből. Most csak azért hagytam abba a szedését, mert probiotikumokat szedek, és attól tartok, hogy a hasznos baktériumokat is kiviszi. Vagy ezüst-kolloid. Az ezüst-kolloid elpusztítja a vírusokat. Az aszpirint felejtsd el, ha kedves az életed! Az egészséges vesék csak negyed liter folyadékot képesek feldolgozni egy óra alatt, úgyhogy felesleges többet inni, mert a felesleg úgyis kiürül. De természetesen a legfontosabb az immunerősítés, amit a legcélszerűbb nagy dózisú vitaminokkal és ásványi anyagokkal elérni. Ebben egyetértek Lenkei doktorral: [link]

    Ti nem tapasztaltatok mostanában gyakoribb hasmenéses panaszokat a környezetetekben? Mert már egymás után több kollégám sem tudott bejönni miatta napokig, úgyhogy elég súlyosnak tűnik, valószínűleg vírus. Ez ugyebár a korona egyik jellemző tünete. 24 órában együtt vagyunk egy viszonylag szűk helyen, a maszk nyilván felejtős, mert nem lenne értelme. Kezet is szoktunk fogni. Mi végigdolgoztuk az egész járványidőszakot. Elég sok idegennel is találkozunk, akik szintén nem nagyon viselnek maszkot. Mostanáig senkinek sem volt semmi baja. De ez már több, mint gyanús. Először engem kaphatott el, de egy nap alatt túl voltam rajta, szerencsére aznap nem kellett bemennem. Ezt a nagy dózisú vitaminoknak tulajdonítom, amiket évek óta szedek járványtól függetlenül. A jelenleg otthon lábadozó két kollégám viszont nem szed semmit, nem is úszták meg ilyen könnyen. Pedig az egyik még természetgyógyász is, meg judós, keménykötésű sportember, de ő csak a maga termesztette gyümölcsöket, zöldségeket eszi, szerinte az is elég. Hát nagyon úgy tűnik, hogy nem. Na ezért hiszek én Lenkei doktornak. Húsz éve nem voltam betegállományban, pedig nem sportolok semmit.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák