Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Alex91 #26168 üzenetére

    Szláviknak ez az első korrekt nyilatkozata, hogy bevallja hogy lósz***t se tudunk, és mindenki csak megy az eredmények után (nem csak itthon). Kb. február elején a Balázsék (Rádió 1) reggeli műsorában nyilatkozta, hogy nem lesz itt semmi, tessék nyugodtan lenni.

    Most rákerestem, érdekes hogy még miket nyilatkozgatott az elején (sokkal magabiztosabban :U ). Azóta amúgy Balázséknál már élőben bevallotta hogy tévedett, ennyiből korrekt.

    (#26195) ncc1701 ha ironizálsz, nem jön át, ha komolyan gondolod... nos a nevemben légyszi ne nyilatkozz, (bár parásnak nem mondanám magam) de baromira nem látom hogy ne lett volna (és lenne) veszély, és azt sem hogy ennyi lett volna.

    Egyébként meg még mindig: kormányrendelettel (lásd még: magas szintű jogszabály) hadakozni (nem betartani a kötelező maszkviselést, távolságtartást, otthonmaradást) nem társadalmi támogatottság kérdése.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák