Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Ezekiell #25228 üzenetére

    "az egészségért az emberek mindig fizetnek,"

    Igen, csak a maszk az most létfontosságú lenne és ha valakinek nem elérhető, mert annyira drága vagy épp hiánycikk, az egészen más mintha valaki nem tudja megvenni a fogyitabit meg a csodavitamint :)

    Még szebb, hogy "megbízható" boltból "eredeti" "minőségi" maszkot sikerült vennem 1500 forint / darab áron, talán 4-5-öt. Hazavittem, felpróbáltam, leesett a hetykén odapöttyintett orrögzítő drót vagy mi az.
    Elképzelem ismerőst, hogy mit érezne hasonló helyzetben: kemóra hordja a fatert, nekik létfontosságú a maszk és a havi bevétel egy jelentős része jelenleg egyetlen maszk ára is.

    Ha csak közelítené a helyzetem az övéket, szerintem már felgyújtottam volna a boltot, de mondjuk úgy, hogy most órabérre és egészségre vetítve nekem baromira nem éri meg hogy elkezdjek velük hadakozni, ellenben kívánom nekik hogy valaki megfelelően szembesítse őket az általuk forgalmazott termék ár/érték arányával.

    (#25234) ooloo ++

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák