Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz bulikavagyok #24016 üzenetére

    Küldjek neked én is képeket, ahogy a lidl, az aldi az obi zsúfolásig tele és alig van embereken maszk, semmi távolságot nem tartanak? Ahogy a pályán, 20-an fociznak? Ahogy a parkban tömegesen kutyát sétáltatnak? Ahogy olyan forgalom van, mint általában? Persze, itt is megvannak a főbb helyek, fő tér, stb ahol alig van ember. Ezt sosem vitattam. De errefel szinte egyáltalán nem érezhető. Mégsem hallani tömeges fertőzésekről, halálokról. Pedig jól terjednek a hírek, tudni ki koronás stb....

    (#24021) freeknight: Mesterien űzitek, a kiforgatást, és olyat a számba adni amit nem mondtam. Elhiszem, hogy a bezártság, a rettegés ezt hozza ki az emberből. Maximálisan megértem. Kritizálni bátorkodtam, a korlátozó intézkedéseket. Nézzünk már körbe, máshol milyenek vannak és voltak és hasonlítsuk össze... Erre tettem fel egy kérdést, hogy lehet akkor annyira nem is durva ez a vírus? Mert véleményem szerint, ezek a korlátozó intézkedések átlag alattiak. Erre ugrottak a cikk és nethuszár vészjóslok és én lettem a közellenség. Mert ugye nem szabad itt ilyet pedzegetni. Érdekes pár hete még azok is kritizálták, akik most éltetik, hogy ettől állunk ilyen jól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák