Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Intruder2k5 #2169 üzenetére

    Csak azon gondolkodtam el, hogy ez egy őrült láncreakció. Nehéz az államnak, nehéz az egyes szektoroknak, de a szektorok szereplőinek is, ha az egyszerű dolgozókat, vagy a nagyobb cégből élő vállalkozókat nem tudják kiszolgálni, meg fizetni. Gondolom, ha a turizmus megkap egy ilyen támogatást, az is elsősorban azért kapja, hogy az ebben dolgozókat segítse... de túl sok az ilyen szektor és nem csak őket fogja ez érinteni...

    pl., ha én egy multinak vagyok a partnere, erre építettem az egziteszciámat, de a helyzet akályozza a bevételi forrásokat, akkor az ilyen gazdasági szerepelőket ki fogja megvédeni a piacon? Fizetni fognak saját elhatározásukból egy 'készenléti' díjat, amiért ők kérték, hogy csak az ő érdekeltségeiket, szolgáltatásaikat, eszközeiket képviseljem a piacon? Saját elhatározásukból - még akkor is ha profitibilitásba sokkal többet hoz egy ilyen szereplő - kötve hiszem, akkor is ha ez nekik zsebpénz.

    Egy brutális láncreakció ez, ami nagyon nagy káoszt fog szülni az egész világon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák