Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz syberia #19463 üzenetére

    no komment
    mert a végén még én leszek leugatva egy retinenteskedo masokat veszelybe sodro egyennel szemben......
    Ha elmegyek a vilag masik vegere akkor ott az elvarasoknak megfeleloen viselkedek ha karantenban kell lennem mert fertozo lehetek akkor ott tartozkodom bekussolok es kivarom a ramszabott idot ha megis megbetegszem akkor halas leszek ha meggyogyitanak es vigyazok mindenkire hogy nem fertozom le! ha megis lefertozok valakit imatkozom erte hogy ne haljon meg! ha megsem igy viselkedek akkor onkritikat gyakorlok és hazahuzok kitessekeles nelkul is!
    nem kotelezo masik orszagokba mennem se nyaralni se tanulni ha nem vagyok kepes alkalmazkodni az adot orszaghoz, politikajahoz, vallásához es tiszteletbe tartani azt etc etc... maradok otthon a seggemen azt etetem a disznokat tovabb.....

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák