Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz csƵ #15636 üzenetére

    Mondjuk egy független, objektív jelentésnek. Abban igazad van hogy arra várhatunk hogy Kínától olyat kapjunk (vagy valakinek megengedjék hogy összerakjon egyet), gyanús hogy még itthon se.

    Meg még bőven benne vagyunk a világjárványban, még valószínűleg felfelé fut, hogy lehetne lezárni a dolgot? Simán visszahurcolják és máris újra ott van Kínában, volt is erről hír már.

    Tudom hogy viszket a sejhajjod és mehetnéked van, nekem is. De még messze van hogy biztonságosan feloldják a korlátozásokat.

    (#15638) Ezért kéne még azelőtt konkrét, büntethető tilalom, nem csak korlátozás. Attól hogy sok a hülye, nem kell rájuk hagyni, hogy jóvanakkor menjetek.

    Nem követem már ann yira a topicot, ez ilyen sorsszerű lehet, hogy pont most van olyan komment, amiről írtam két órája a blogomban, vagy naponta előkerül valaki aki nem bír magával, és mindig találni ilyen hsz-t? :D .

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák