Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    Reagálnék egy fél hozzászólásra, ami közben egy oldalfrissítéssel eltűnt, így csak keveset olvastam belőle. A lényeg az, hogy egy szóval sem mondtam, hogy nekem is ez a véleményem, azt meg főleg nem, hogy a vakcina nem megoldás. De tény, hogy a delta az oltottak közt is terjed, így kérdés, hogy mi fogja valóban megállítani a világjárványt. Az egészségügy szempontjából persze fontos, hogy az ne legyen túlterhelve, egyéni szempontból is fontos, hogy csökkentsük a kórház esélyét, de magának a járványnak nem igazán látom a végét, még távolról sem. Főleg nem úgy, ahogy a világ kezeli az egészet. Mondjuk egy 70-80%-os oltottságnál tolni egy világszintű 2 hetes full lockdownt, az talán megállítaná, de olyan sosem lesz, természetesen. A 6 hónap alatt lejáró oltások, a delta és még ki tudja mi jön, plusz az oltásellenesek, ez így együtt = reménytelen.
    Arról már nem is beszélve, hogy a 3. oltásért sem tolonganak az emberek, akkor mi lesz a negyedikkel, ötödikkel? Jó ha félmillióan beadatják majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák