Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz maczika #113046 üzenetére

    Édesapa! Amit itt ez a pár orvos elmondott arra 1- semmi bizonyítékuk nincs! Még az Ivermectin hatásmechanizmusára sem!
    2 - ha egy csöppet is értenél az orvosszakmàhoz, neked is leesne, hogy az egészben hol a hiba!! Azzal támadják az oltást, hogy nem lett megfelelően kivizsgálva, phase 3ban elakadt és egészséges, még nem beteg emberekkel szedetnének kardiotoxikus, heparitixikus, nephrotoxikus gyógyszert!?
    Te felfogtad, hogy ez a kerekasztal közelebb áll a lapos föld tanokhoz, mint az élvonalbeli orvoslàshoz?? Engem hagyjál ezentúl lógva!

    Álnaív kérdések?? :C :)) :DD :)) :DDD :) :K :U :U :U eljutottam a végéig. Bár ne tettem volna...
    És továbbra is tartom: nálunk itthon nem csak mRNS vakcina van!
    Leirtam, hogy hol és miben van különbség a mi és az USA protokoll és covid ellátás között, 4:0 vezetünk, de messziről látszik, hogy engem ez nem érdekel... :U szóval ha ész érvekkel jönnek feléd és már nem tudsz azzal védekezni, hogy nem szántam erre 46 percet az életemből, akkor benyomod a durcibogarat és .egsertodsz, hogy engem nem érdekel ez. :U

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák