Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    válasz BalanceR #111934 üzenetére

    A hihehetlen magas IQ-val rendelkező meg nem is gondol arra, hogy az egészséges ember számára káros a maszk úgy, ahogyan azt 99%-ban hordják. ( 2, max 4 óránként cserélni kéne) Nagyon sok tüdővel kapcsolatos beteg lett emiatt a kórházakban. /Ok, tudjuk, covid betegeknek vannak statisztikázva ők is. :) /

    Másrészt aki beteg, az köhög. Én is átestem rajta, sokat köhögtem, tudom. Szóval a dzsuvát összegyűjtöm a maszkban, majd a köhögéssel, tüsszentéssel dúsított formában szóróm szét. :) De qrva jó! :)

    A családban senki nem kapta el tőlem. Anyós, hogy el tudjon menni a nyugdíjas klubbal fürdőzni, nyáron beoltatta magát. Az első szuritól szarul lett, a másodiknál csak annyit mondtam anyjuknak, hogy figyelj anyádra, mert amíg mozog, én nem hívok mentőt. :)

    Kettő nyugger klub tagja anyós, már nekik is feltünt, hogy sokak közülük az oltást követően 2 hét és 2 hónap közötti időszakban elhunytak. Anyós se akarja a harmadikat, pedig én bízom benne, hogy meggondolja magát. :)

    Szóval én mindenkit bíztatok az oltásra. Ok, lehet kicsit antiszoc vagyok, de hát istenem... :)
    Túlnpesedés van na.

Új hozzászólás Aktív témák