Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    AS Roma csapat és Gini bemutató
    Majd ugyanitt szatyor elleni meccs.
    Lájv ofkorsz

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #168258 üzenetére

    :D
    Mou már így is finom mozdulattal belegyintette az iratmegsemmisítőbe a papírt amire felfirkálták a hülye dogmákat az ún. tesiből felmentett okoskodó kibicek szakújságírók per bloggerek.
    Én nem mondok semmit, ez bejött a Konf. Ligánál és az EB-n is, dobogó már simán előrelépés, ezzel BL hely, és Európa Ligában meneteljünk minél tovább.

    Persze a próféta szóljon belőled. :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #168292 üzenetére

    A fújolást mondod?
    Több mint egy klub, ehhez igazodnak egyes szurkolók is.
    Amúgy remélem lesz még valami csavar a regisztrációknál, ne legyen már ilyen sima minden, hogy előre eladták a lelküket mint az odaátban, mondjuk ott is csak a szerződés lejárta után jött a sárgaszemű démon behajtani.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    ópasztmek Fradika :U

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    ó egek...
    Dibusznak egy estéjét már állhatják a társak.
    Direkt szopatják egymást és magukat az állandóan felpörgetett megemelt labdákkal?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz LyonnaisFan1 #168358 üzenetére

    "Na latom nem csak en nezem a Fradit.
    Az eredmenytol eltekintve eddig egy jo szinvonalas meccset jatszanak"

    Te hol nézed? Én az M4-en. ;] :DDD
    Nem lennék a labda helyében, többet tapossák mint a svábok a káposztát.

    #168359 Pkc83: Abban benne volt, de azóta menti a seggüket becsülettel erőn felül.

    #168360 Redneck: Én nem tudom ki ez a Kovacevic és miért van itt. De olyanokat csinál amiért megyében megkergetnek. :D

    szerk. Kettő... :((( :W
    Húha, egész kellemetlen hogy ezek az emberek a védelemben pénzért fociznak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bozsik b+ megöl
    Azt mondja kikényszerített hibák voltak, nem csak úgy hibáztak a védők, meg olyanok voltak az azeriek néha mint a nagy Barca nyitották a területet kihúztak stb.
    Jó Isten gyere le.

    Hegedűs Henrik - aki egyébként egy elég intelligens figura - azt mondta a hosszú kimerítő út és a fülledt meleg miatt volt idegenben enervált a Fradika. Most azt nem firtatnám hogy az afrikai gyöngyszemeket ez utóbbi mennyire zavarahatta.
    Na de itthon most ebbena tiszta jó kellemes fociidőben, 10 perces utazással mi az anyám kínja zavarta őket a labdán kívül?

    Vigyenek fel magyar srácokat és ők is fognak tudni így balfa**kodni hátul, 10-es mezben labdát nem lekezelni stb. MMáéét többször előzték meg mint az átlag wagoneres nyugdíjas hétvégi sofőrt az emhetesen.

    Most meg azt mondja a Petibá', hogy nem volt megkomponált akciónk. Oké, de Tökmag attól még két ziccerből egyet csak beüthet. Vagy ha random elém pattan akkor abból nem illik?
    Kéremkapcsoljaki.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Pkc83 #168395 üzenetére

    Ez a realitás.
    Ezért nem értem miért kell baromságokat szőni köré.
    Van ok szégyenkezni a mutatott játék és a súlyos egyéni hibák miatt, de ez nem azt jelenti hogy itt a Fradi volt az esélyes.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #168440 üzenetére

    Hmm, ez valami olyan komoly tartalom lehet, mint a floppym amin a hazai blogger kibicek (Bíró Dávid, Keljfeljancsi, Peet, stb) Rómával kapcsolatos értelmes gondolatait gyűjtöm. :DDD

    .txt-ben van, de még bőven van hely 4k preziknek is mellette. :))

    Inkább adok egy Capello véleményére valamiért és hiszek neki Mou és Matic kapcsán is. 🤷🏻‍♂️

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #168476 üzenetére

    Van ilyen, aztán van olyan hogy más rendszerben eltűnik a srác.
    Mondhatnám pl Villart aki nagyon hasonló profil, csak a light verzió, de ilyen volt Iniesta is, mármint nem light hanem, na érted...
    Szóval ő Fonsi alatt jó volt, mai napig nagyon kedvelem, de néha bántóan kispályás stílus volt, egymaga elcsente Lukaku elől majd kihozta az őt bekerítő 3 inter játékos közül a labdát, gyors kétlábas fordulékony, de fizikálisan eltűnt, a kreativitását pedig 10 méternél hosszabb labdáknál nem nagyon tudta kihasználni, nem volt elég komplex a srác.

    De pl Saul Niguez egy bombajó játékos volt, aztán a "haladó" edző Tuchel nem tudta mit kezdjen vele. A mai napig elfogadnám a Rómába. Szerintem nagyon alulértékelt játékos.

    Mondjuk a Barcelonára visszatérve, remélem nem sikerül Barnardo Silva leigazolása és akkor Gavi és Pedri megmutathatják mit is érnek ha rájuk épül a középpálya egy teljes idényben.
    Silva hasonló játékos csak sokkal több rutinnal, neki lehet már akkor sem párásodik a szeme a 60 kilójával amikor jön egy Fabinho, hogy hozzád közel állót mondjak.
    Labda nélkül/ellen nekem elveszettnek tűnnek kicsit és szerintem nagyon kell hogy ott legyen Kessié és Nico Gonzalez hogy ne legyenek gondban.

    És itt jön az amit ki akartam hozni az egészből. Szerintem Nico González az igazi csiszolatlan gyémánt a Barcelonában, akit bármikor bárhova elhoznék bármelyik top helyében.
    A prime Busq utód.

    ...és most őt adják kölcsönbe Gattusonak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Napfénysüti #168495 üzenetére

    Ugyanez igaz szerintem Gavi és Pedri esetében is, de ők mégis a Barcelonában kapják meg majd a meccseket.
    De nekem nem gond, a Valencia szimpatikus csapat és így legalább kapott valakit Gattuso még ha kölcsönbe is. Mert amúgy eléggé ridegtartáson van az a klub, és többet érdemelnének annál hogy egy harmatos "pótlással" (Guedes - Castillejo) szúrják ki Rhino és a szurkolók szemét.
    Nagyon kéne nekik az erősítés Guedes elvesztése nélkül is kellett volna, de hát amíg olyat olvasok hogy egy Arthur eshet le nekik...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Redneck #168661 üzenetére

    Szép mentés :DDD :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #168667 üzenetére

    Van Rómában egy pici bolt ahol vannak vintage mezek, az egész kb annyi hogy bent két ember meg tud fordulni. Egy aranybánya, meg az áraik is...
    Na onnan tuti elhozok majd egy ilyet ha megyek, a másik a fűzős teniszgalléros 1995-ből.

    Ez is egy jó kis oldal, vannak gyöngyszemek, érdemes ránézni az Interes részre is.
    Juve részen van iszonyú értékes Ramsey mez. ;]

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Mariska bal combközelítő, 10 nap múlva újabb vizsgálat, 20-30 nap kihagyás miatt várhatóan nem lesz a Samp, a Roma, a Spezia és a Fior ellen.

    #168719 DeathAdder: Kínos. Ne árazza be ennyire a Bundes góljait. Am ja, arrafelé ami területeket hagynak, legalább a tempó elfedi ezen hiányosságokat...

    #168696 Tibiajax: Mindig a kiváltó okot keresd meg az összefüggéseket. FCB - FCB stimmel a Bayern és Barcelona esetében. De ugye neki ott a lazio is, én eleve ott keresném a problémák gyökerét...
    ...onnan meg már egyenes az út, csak a kék miatt persze. ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #168739 üzenetére

    Pontosan és ez óriási hiba. Ez a srác egy jobblábas Zaniolo, pontosan ezt írtam egy ismerősnek a primavera döntő után hogy jó lett volna ha hosszabbít Miki és őt bevonni az üzletbe, ide neked pedig júni 2-án, hogy be kéne építenetek vagy max előtte kölcsönbe egy kicsit.

    Legalább lett volna annyi eszük hogy mondjuk nem kérnek +5 add-ont, de legyen valami 30 körüli visszavétel legalább határozott időre, akár hónapra.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Szép volt Fradika.

    Na de én azt hittem, sőt ide is akartam írni, hogy ma délután láttam először hogy a Kölni lesz a Fehérvár ellenfele, és úgy egyből az a gondolat futott át az agyamon, hogy jaj, mint uzi a szaszát, mert hát nem olyan rég ilyen 'gladbach, 'kusen Frankfutokat vertek, a 'gladbachot oda-vissza.
    Megleptek és ez jó érzés.
    Le a kalappal Fehérvár, na. :R Tartsatok ki!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dudu5130 #168889 üzenetére

    Nem ő a hibás! Nem ő!
    Ronca a hibás! A lelátóról is szemmel veri őket.
    Maguire rendszerben amúgy nagyon erős, ha van mögötte 3 ember aki csak rá figyel akkor csak kétszer csinál benny hill showt a meccsből. :K
    McTomi meg megyéből haza lenne zavarva, de biztos csak a lámpaláz, hogy CR is nézi, meg az a nagy tömeg. Jó lenne ő amúgy, üres stadionban, egyedül, labda nélkül.

    Hallgass ilyen magyar focis podcastokat ott majd elmagyarázzák hogy megy ez a foci dolog.

    #168890 DeathAdder: "mert tud passzolni, labdát vezetni, builduppolni" :DDD :DDD :DDD Láttam a figura labdavezetését, meg sok passzát is amikor kicsit szorult volt a helyzet, odabildáppolta két platós ifa sebességű fordulás után az ellennek szépen, ahelyett hogy elrúgta volna a 'csába vagy a kapusnak vissza míg még volt rá sansz.

    Nem baj szerencsére Smallingot adták el, pedig ennél ő még a Unitedben is jobb volt.

    Persze nem kell kicsinálni, ellenben szívesen megnéznék egy van Dijk Maguire cserét.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #168892 üzenetére

    Erről Crouch jutott eszembe, akitől megkérdezték mi lenne ha nem lenne focista, erre azt válaszolta, hogy valószínűleg szűz. :DDD
    De nagy forma volt, azokon a gólyalábakon megállni is művészet. :))
    --------
    "Man United's interest in Christian Pulisic could take a surprise turn with Harry Maguire part of a swap deal."

    remélem nem kacsa :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #168899 üzenetére

    Zordon?
    szerk. bocsánat, Kovu
    ----
    szerk2. Belotti Rómába akar jönni, már beszélt Mouval Dybalával és Pellegrinivel is.
    Visszautasította a Galata, a Wolves és a Nice ajánlatait.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #168901 üzenetére

    Egy edző attól lesz jó edző, hogy meglévő kerethez alakítja a játékot, a meglévő erősségre alapozza az új igazolásait.
    Az elméletileg dogmatikus kiégett Mou is megtette, ahogy a szintén vaskalapos Conte is sok sok lóvé után de ésszel alakította a keretet ahol kellett.
    Na most, ha Ten Hag nem látja hogy nem alkalmas a csapata arra amit ő szeretne látni, akkor változtatni kéne.
    Egy szóval nem mondtam, hogy ehhez Varane jobb, de ne haragudj már nem 1 nem 5 hanem 15 perces ismétlés nélküli videót lehet összerakni a bojlerről ahol Championshipből is elzavarós dolgokat csinál, és akkor csak az olyanokat néztem ahol nem más hibáját kéne javítani. Mondjuk elméletileg a csk szalag annak jár aki veztő típus és van esze is a focihoz.

    Nyilván a MU keményen elintézett már sok játékost és ennél több van benne is, meg is törték rendesen és égeti a vételára is, meg hogy angol, de eleve nem építenék rá úgy mint ahogy nálunk lehet Smalling játékintelligenciájára.

    Roncát nem kell szopkodni, de akkor tessék már gólt lőni ajtó ablakból amikor kiszolgál, de ha ennyire rossz akkor a félelmetes Brighton miért ment a CR nélküli MU ellen kettővel úgy, hogy mindenben, igen támadásban is felülmúlta a hazai(!) csapatot?

    A bulvárt meg meghagyom az unibetnek, de azok után amit Mou és mások is elmondtak a Unitedről, (egyre értékesebb Mou névjegye amit az asztalon hagyott és minden megnyert kupa) még meg is érteném ha körbehakniztatta volna az ügynökével a fél világot ahogy azt firkálják. De megnézném a Bayernben, bajnokságot simázzák így is, de BL-ben jól jöhet.

    Öntelt fasz? Lehet. Van is mire. Van még pár öntelt fasz akinek meg semmire csak a túl vastag tárcára.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #168908 üzenetére

    Az az elvárás, egyértelmű. Már paddal együtt Belottival lesz olyan a keret hogy ezt ki lehet mondani. De ha a Juve befejezi a mercatot és beesik még egy középpályás és Depay, majd felépül Maris, Chiesa és Pogba akkor ez a Juve nagyon nem gyenge, Bremer is jó vétel.
    Ha paddal együtt nézem a keretek erősségét, akkor talán top3 a Roma a Juve és az Inter mögött.
    A Milannak tavaly nagyon adott a gép (lásd xg) ami tuti nem tarható több szezonon át, de az alap kezdő náluk is jó.

    Talán a Napoli fog leginkább visszaesni de jó fogásnak tűnik a kiolvashatatlan nevű srác és ifjabb Simeone is.
    Az Atalanta lehet elveszíti Malinovskyit is akivel összeugrott Gasperini... :U Az ő helyét lehet Cengiz Ünder veszi át, aki után 20% a Rómáé. Én a Fiortól sokat várok, Italiano focija tetszetős és szerintem kihívói lesznek idén is az Atalantának.
    A Verona és a Sassuolo is gyengült, a Lazionak sima ügy lehet az EL hely.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Phoen|x #168926 üzenetére

    Ezt írtam neked júli 4-én. 👇🏻 Akkor lennék ilyen k nagy koponya amikor fogadni kell. :D

    "Mondjuk szerintem most megtaláltátok az Artetához illő csatárt. :K
    Elég jól ismerik egymást, mindketten Pep tanoncok, illik is Saka és Martinelli közé és akkor ott van Rowe meg Odegaard. Csóri NKetiah lesz elnyomva, meg valószínű nem ők fogják a fejes tabellát vezetni. :DDD Kettőzni fognak Sakán, Jesus is tempóból fog területbe futni és bármelyikük előkészít szívesen a második hullámnak és még van egy bal oldal. :))"

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #168965 üzenetére

    Így így.
    If Raheem Sterling shot Tupac, he'd be 51 today. :DDD Ez a humor évről évre csak érik mint a jó bor, a Sterling meg esik.

    Remélem nem pukkad ki a szépfiú Pep imitátor és ha nem is a 'pool meg City előtt, de legalább a Chelsea, MU, Tahottenham trió előtt végeznek.

    Ja, Kulibáró meg nagyon okos volt, 3-0-nál lerántani a formát... :U

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz grizlisandor #168982 üzenetére

    Álljálljállj! Na!

    Abraham 80M€ lesz, és még a beleegyezése is kell. De amúgy hallgass DeathAdderre, nem kell ő oda, 100x szarabb mint Steriling és domináns topcsapatba kevés, túl jó és modern edző Tuchel ahhoz hogy tudja használni. Mondjuk Abraham 40 milla volt és €-ban, a csodafickó meg 45 és fontban, de ezt a különbözetet tudjuk be a belterjadónak.

    Eléggé ültek ezek a jóslataim júli elejéről, Jesus - Arsenal és Sterling megítélésével is.

    Abraham a szar José fociban jó, meg itt jó lett abban is Mou keze alatt amire unibeték szerint nem képes, pl visszalépni buildupban aktívan részt vállalni, kicsiben kényszerben megoldani akár egyérintőből. Meg ahogy egyre magabiztosabbak lettek a játékosok úgy a Roma egyre többet is pressingel majd labdát tart.

    Szóval mindenki maradjon ott ahová való, ahol kellően megbecsülik és jól is érzi magát. 🙏🏼 :D A prioritás most amúgy is Maguire. ;] :DDD
    Na de a szemétkedést félretéve, a Chelsea kerete azért eléggé bomba, csak szerintem át kéne Tuchelnek gondolnia a fociját, kellene egy vérbeli center és egy Zsorzsinnyó formajavulás vagy a helyére egy kreatívabb dinamikusabb játékos.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169003 üzenetére

    Dzeko és Ibra kedvelik ezt.
    De érdekes, hogy Tammy is lőtt 30at a Chelseaben durván 50 meccsnyi játékperc alatt, úgy hogy alig játszott kezdőként vagy végig meccset és ennél csak rutinosabb és jobb lett és még csak 24.

    Hagyjuk már ezt hogy a besztlígbe valami hűmegha formák kellenek. Egy Mitrovic megoldja.
    Haaland a Bundesből egyből jó a Cityben, Schick pedig Serie A-ból egyből villogott a Bundesben. Nem kell ennek ekkora feneket keríteni.
    De a francia tehetségligából meg instant el kell ájulni előbb Camavingától majd Csuaménitől és kettő perc alatt érnek csillagászati összeget.

    Igazából rohadt nagy mázlink volt Abrahammel, hogy 40ért ilyen kalibert sikerült fogni, és ez nagyban köszönhető Mounak is. Gondolj csak bele Scamacca mennyi, meg köszi de Sterlingre, Nunezre vagy Kane-re sem cserélném.
    80-ért meg talán már pont nem veszi vissza a Chelsea.

    #168983 LyonnaisFan1: :C :R

    Ópasztmek. :W :( Gini sípcsonttörés.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #169011 üzenetére

    Zakariát elvileg el kell adja a Juve hogy Paredest elhozza, mivel Rabiot eladása nem sikerült.
    Le kell csapni rá.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169014 üzenetére

    Azt mondják Afena-Gyannal ütköztek. Jövő héten már elvileg a Cremonesenél lesz, de most még meg akarta mutatni edzésen. :U
    Ez most nagy érvágás, miután Belottival állítólag megvan az egyezség és holnap már a lelátón lesz kell még nézni valakit középre, most a tervekkel ellentétben nem hiszem hogy belső védő alternatíva a prioritás.

    Ha nem kell műteni elvileg januárban visszatérhet és a VB miatt nem hagy ki olyan sokat klubszinten.

    szerk. Frattesi vagy Zakaria kell, nincs mese. Előbbinek úgysem maradt sok kedve a meggyengült Sassuoloban elszáradni csak mert ők a Juvének diszkont áron részletre adnak Locatellit a Rómán meg a veszteséget is be akarják vasalni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #169019 üzenetére

    Nem megy... :(

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Calcio: Az olasz sajtó című fejezet

    Történt ez a baleset Ginivel, elvileg Afenával ütköztek.
    Persze vagy nagyon pöcsfejnek vagy nagyon szerencsétlennek kell lenni ahhoz, hogy edzésen történjen ilyesmi de mindig vannak ilyen egy a millióból dolgok.

    Egyes magukat szurkolónak nevező véglények pezzodimerdázták, vattene stb stb szóval nyomdafestéket nem tűrően álltak bele a srácba.

    A fosbányász újságírók egyből ilyen és ehhez hasonló baromásgokat közöltek, Felix okozta a sérülést, Mourinho őrjöng... Kell a kattintás és a destabilizálás.

    De jött José - az ember - és helyretette őket.

    Calcio: VAR és használata fejezet

    A Milannak tegnap emberelőnyben kellett volna befejeznie a meccsét, vagyis majdnem a teljes második félidőt.

    Kezdődik a bohózat, majd megint minden fordulóban el lesz meszelve egy vakegér és minden mehet tovább.

    #169042 DeathAdder: :F Mi történt?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ilyen a világ aszán nincs, most alácsúsztak Zaninak és olyan szerencsétlenül esett lendületből hogy a válla rotty, le kellett cserélni.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #169119 üzenetére

    Régen minden jobb volt 👇🏼
    Hasított a Mister a Millennium Falconnal.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #169145 üzenetére

    Nagyon nem aggódom, elvileg a csapatokkal már korábban is egyeztettek erről.
    Friedkin ECA tag, aminek az elnöke Khelaifi, akivel személyesen is jóban van meg nemrég vette át a csapatot az új talajnak meg a mozgástere is nagyobb. Valami kis ultimátum meg felfüggesztett pénzbünti lesz aztán kész. Meg ha mást nem, erre legalább jó volt a kis hisztis hepajkodás csődsírással segélykiáltással szuperkedők részéről, hogy azért ha az eddig az UEFA mellett kiállókat is basztatják akkor könnyen koppanhat a Cefrés.
    Ettől még persze röhejes az egész.

    Mondjuk azok a romanisták nem tudom hol voltak mostanában akik azt írják a hírekhez hogy a Roma szegényebb mint a templom egere meg alig tudunk venni valakit vagy megtartani. Hibernálták őket a Pallotta - Monchi rémálomban és most ébredtek?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Egyből ez ugrott be, vártam hogy valaki megcsinálja. :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Amúgy Peet megaszondta, hogy védőnél a szerelési átlag nem jelent semmit. Mondjuk azt is mondta hogy Pirlo > Allegri.
    Chiellini már rég mondta ezt a fokhagymás rágós dolgot, de eddig azt hittem csak viccelt. 🤷🏼‍♂️
    Mondjuk a MU játékosig nem ért volna el így sem, ott legfeljebb a kéthetes mosdatlanság után aluljárós csövesszag segíthetett volna, vagy ha kirobban rá.

    Popcorn bekészítve, jöhet 6 órától a megmondás, lehetőleg hálfinglisül, mert úgy okosabbnak hat. A Roma vagy a Juventus játékban van több elképzelés?
    Izzítom a szakkibic című floppyt, hátha megtelik végre naprakész infoval és okos gondolatokkal.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169285 üzenetére

    Nyilván, minél többet vagy "úton" annál többet kell ütközni, csúszni.
    A képet csak humor miatt dobtam be, ahogy írtam is, itt én a kilépést hiányoltam mert ebben a helyzteben lényegében majdhogynem semmit nem ért amit csinált.

    Amúgy nem magyarázta. Kommentben írták is neki, hogy 3 meccsre kevés a szerelési átlaga. 0.64/90 azt hiszem.
    ----
    A másik, elvileg az Arsenal és a Napoli által is figyelt Mady Camara a kiszemelt Gini "pótlására".
    Olyan mindenesnek tűnik, láttam az Atalanta elleni meccsüket anno, de annyira nem maradt meg. Őszintén szólva én félek amikor ilyen túró csapatokból igazolunk.

    A másik, hogy felajánlották Saul Niguezt, de a fizuja problémás lehet. Ugye őt beszéltük múltkor, amikor írtam hogy Rómában szívesen látnám írtad hogy szerinted is jó lenne Mou alatt. Én nagyon szorítok hogy összejöjjön.

    szerk. Mondjuk Mou a második Chelseas évében hozta Essient. Lehet a kezei között Mady is hasonló lesz.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Lewa pikantéria
    Bayern Barcelona a C-ben
    ----
    szerk. közben megvolt a szakértés, csak a szokásos semmitmondó önigazolást kereső bs generátor némi erőltetett humorral mint "szerdán vesszük fel, Belotti után még csak érdeklődik a Roma már van róla mezes kép" "haha, mióta húzódik, hagjuk már, rólam is van Barcás, höhö"

    összefoglaló kép róluk
    és a fejem ezek után

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt


    + többszörös győztes edzőket minősítgetni közegidegenként
    :C:R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169301 üzenetére

    Álj, azért egy étel vagy filmkritikusnak van egy komoly érzéke, tudása, belső ismerete ismeri a "vérkeringését" pl egy étteremnek.
    Aztán pedig van konstruktív gondolata, ugyanis a kritika megfelelő minőségű érvek (bulvár és dogma nem az) és működőképes megoldási javaslat nélkül csak üres duma.

    Pacalképűeknek meg sokszor csak az megy hogy felmondják az egyértelműt és flegmán tálalják a vitathatatlannak hitt gondolataikat egymás alá adva a lovat hogy szépen mondjam de írhattam volna ponyvaregényesen is.
    Nem lenne ezzel gond csak ne tartsa magát ilyen nagyra, lenézve edzőt, játékost, értő szurkolót (valódit, nem nézőt), mert rendre azt a képet próbálják festeni magukról hogy ők a foci tudósai. Átmentek beszélgetésből egy irritáló megmondóemberkedésbe, fejtegetésből tényközlésbe, mint a mérnök hallgató aki nem hülye de okosabb akar lenni mint az előadó tanár és előbb keresi a hibát az egyenletben minthogy megpróbálná magoldani.
    Ők egyelőre csak futball újságírók, akiknek minősítgetés nélkül illene elmondani a meglátásaikat. Menjenek el scoutnak, sportigazgatónak, edzőnek ahol van felelősség a mondatok és meglátások gyakorlatba való átültetése után.

    Bognár Gyuri más véglet, kb Balatontagadó szint néha, nála hülyébb csak Zombori tud lenni. Ahogy Zdenek Zeman sem az a polc akinek sokat adnak a kirohanásaira, játékos megfelelője a kedvelhető bohóc Cassano.
    ----
    Conte ajándék csoportot kapott. :DDD Hypevonat indult a négyes vágányról a PL-ben, most pedig úgy néz ki áthaladó lesz a bozót-kiskunyhó-repceföld megállóknál, a 16-ban meg még nem tudni hogy jön-e egy drága étterem. ;]
    ----
    #169306 venember83: Már nem fogom. Tanulni nem lehet belőle, már részben sem szakmai és informatív és vakarózom tőlük. Sokszor nagyon nincsenek képben mégis erős következtetésre próbálnak jutni. Kínos.

    Na de a lényeg, hogy remélem a Juve-Napoli-Milan 16 közé jut. Szerintem reális. Az Internek sajnos nem úgy fest, de azért reménykedni szabad. Fontos lenne a calcionak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169325 üzenetére

    Azt nem várhatja senki hogy minden csapatról mindent tudjanak. Nyilván nem fognak minden Roma és Juve meccset megnézni, minden nyilatkozatot vagy vezetőségi nyilatkozatot elolvasni sőt még apró de kontextusban annál lényegesebb infokat összekapcsolni.

    Én csak a lekezelő stílust nem értem és a nagy gallért. Én tényleg bárkivel tudtam érvekkel beszélni fociról, laziale ismerősöm is van, sőt két volt edzőm is az. Olyan embereket győztem meg hetek hónapok alatt a statok átfogó értelmezésének és az új mutatóknak a fontosságáról akik nem is akarták érteni és nevetségessé akartak tenni kisarkított kiragadott stat szeletekkel és olyan konklúzióval hogy mindig minden sportban csak a győztes számít, amitől hányok, mert imádom azokat a kicsi csapatokat mint a Cesena, ahol a fiataloknak buli előtti program kimenni szurkolni (olasz-magyar haver ott is élt tehát ez nem csak fellángolás náluk). Persze mindenhol mások az elvárások, de attól függetlenül ez egy káros gondolat.

    Egy focit értő és továbbra is tanulni kívánó emberrel meg aztán tökéletes tud lenni a beszélgetés, és én úgy látom erre fogékony az emberek egy része, és korábban az informatív részével csalogatták ezirányba a szurkolókat, most pedig olyanok amit írtam, felülnek egy témára és tényleg ilyeneket mondanak mint hogy Mourinho említésre sem méltó csak a cirkuszt tudja semmi újat, régi közhelyek. Amikor rájuk cáfol akkor meg jön az hogy utólag minden szép, persze ez még most a színjáték része, meg várjunk még avagy "majd igazunk lesz". Ezt többször írtam, nálam ez ragad meg ugye ez érint leginkább, de amikor kimondják, hogy Allegri Pirlo helyett hiba volt akkor az sem tetszik, sok dolgot kihagynak az egyenletből, túl van egyszerűsítve a konklúzió.

    Száz szónak is egy a vége, az marad el amire leginkább szükség lenne, az embereket közelebb hozni a szakmaisághoz, könnyen emészthetővé tenni az értő meccsnézést.
    Szaniszló Csaba Falkaösztönét twitchen egyre többen nézik nem romanisták is, mert információt ad át, könnyed, nem akar megmondó lenni, de az asroma data (twitter és magyar srác csinálja ha jól tudom egy olasz sráccal karöltve) révén előkerül a stat is, persze nem ubiszezonban.

    Amúgy ha már kocsmai Zombori szakértés, nekem az volt a kedvencem, amikor elmentünk helyi krimóba meccset nézni és kiderült, hogy a 'pool - spurs döntő színvonalát a Fradi is tudná... :DDD hát a sört kiköptem. :DDD Ezt még Bozsik sem merné kimondani, pedig ő is tud szépeket.

    A "nem futball, calcio" és az új Sporttv-s cucc a "lega favorita" viszont eddig nem rossz.
    Kéne egy Kéri András Dániel minden bajnoksághoz, ő nagyon messze áll a Rómától mégis kedvelem, a könyve is jó (A Calcio titka). Christophe is egész okés míg a tehetségek ligájával foglalkozik, amihez a legtöbb köze van. A teljes terjedelem a határon van de még emészthető.

    #169344 atee_13: kb.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169355 üzenetére

    A Roma már az új vezetőség és a tetteik miatt szintet lépett és már készítik elő javában a következő nagyobb lépést.
    Mou is kardinális szerepet vállalt pl az átigazolásokban, az öltözőben, ezt a játékosok is tanúsítják, és mondjuk játékban is végre volt olyan meccs amit úgy hozott a csapat 1-0ra hogy nem esett ki a szívem. A csapatvédekezést elkezdte már tavaly helyre tenni és már látható mit akar a csapat úgy, hogy közben Mou is kreatívabb volt mint várták.
    A figura nagyon sok dolgot megcáfolt és fejben megerősítette a játékosokat, ajánlom figyelmedbe a Tammy, Pellegrini, Cristante,Mancini, Smalling, Patricio és Mou közötti kapcsolatot, az apró és könnyen elsikkadó gesztusokat, hogy az újakat ne említsem.

    Olyan szódásüvegtalp szemüveggel is észrevehető szintlépést meg nem tudom ki várt egy szezon alatt, hogy egyből sima BL indulás egy zilált bizonytalan és magabiztosságát vesztett csapattal. Tudom elmélet, de nincs konf. kupa Fonsival. Ha nem láttad hétről hétre furcsa lehet, de elkezdtek hétről hétre hajtani és tudatosan játszani, más intenzitással mentek...

    Aki nem elvakult az most is óvatos, én sem beszélek semmi másról csak BL helyről. Jól igazoltunk, jó a vezetés, lépdel előre a klub, így kell továbbmenni ebből kell a játékosoknak is meríteni. Kis kupát nyertek, de mentálisan nagyon fontosat, a bizalmat a teli stadionnal már korábban megkapták de a hitet talán José és a kupa adta és valamit viszont is, mert nem maradt nyom nélkül Mou feszültsége, a sok kritika, tényleg fontos lett neki a Roma és úgy fest megvan a kohézió a játékosokon felül Pintoval és Friedkinékkel is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #169361 üzenetére

    Röviden tömören, igen. Az eszköztár megvan hozzá ennél a 4 csapatnál és én nem írom le a Juventust.
    Ha meglepetést kellene mondanom, az annyi lenne, hogy a Milannál visszaleng az inga, ugye tavaly 13 ponttal lőtték túl a számítást, de minimum 4. helyre még így is jók lehetnek.
    Napoli - Lazio EL és Viola/Atalanta KL helyre számítok előbbinek szorítva mert Italiano jó focit játszat.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #169412 üzenetére

    Fentebb a Viola kapcsán én is írtam Italianót, de szerintem a Juve inkább ilyen Zizou vagy talán Poch vonalon fog gondolkodni. Aztán nevetnék ha egy Bielsa vagy Pincér lenne.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Hát ez szép volt, el kell ismerni.
    Mondjuk ezen a meccsen az Inter rendesen úton van, elég fásultnak tűnnek. Pasta?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #169471 üzenetére

    Alsó hangon 2x ért hozzá, és a kéz mozdult a labda irányába és megváltoztatta a pályáját.
    Vizsgálatot sem ért? Oookkkéééé.

    Fu ez a Tomi... Rabiot is jobb, de odaadjuk ingyen Diawarát és több haszna lesz.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #169462 üzenetére

    Ott van neked okos Gallagher. :DDD :DDD Már nem is akar inkább játszani ha nem lehet 'poolos.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #169501 üzenetére

    Nem sokat, alig 28 percet volt pályán és 6 percen belül kapott két sárgát.
    De van róla hájlájtsz is. ;] :))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #169508 üzenetére

    Ezen gondolkodtam. Ő nem center, de nem is igazán szellő, tízesnek sem mondanám.
    Szerintem ő az a "helytelen" játékosa a Chelseanek aki Jovetic volt anno a Citynek. :D
    Én 1/1 Gallagher helyén tudnám elképzelni, de egy 4-2-3-1-ben könnyebb dolga lenne.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Idegenben rangadón jó az x, a játékról nem beszélek, nem vót, a juve a korai gólja miatt tudott focizni, az sajnos rá is nyomta a bélyegét az egész meccsre, persze ettől még szép volt.
    Pozitívum Celik és Fáraó teljesítménye, Dybala gólpassza és Tammy gólja, na meg hogy Mou jól nyúlt bele a meccsbe.
    Cristante és Karsdorp ma önveszélyesek voltak.

    A Juventust nem szabad leírni, főleg nem ha visszajön Maris, Pogba és persze Chiesa, vagy ha jön Paredes. Rabiot megsérült így még nehezebb lesz elpasszolni ha egyáltalán van rá remény.

    Róma iszonyatosan megsínyli Zaniolo és egy box-to-box kp (Gini) hiányát, lényegében nincs aki hurcolja a labdát. Matic nem ez a profil, nem véletlen túrja a piacot valami tűzoltásért Pinto. Belotti nagyon jól fog jönni, egy rakkolós bármikor bedobható támadó.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Egy kis Nedved. :C De nagy forma, majdnem úgy táncol mint Cafú esernyőinél. ;] :DDD
    Aztán egy kis részegen ki visz majd haza. :))
    ----
    A Roma leigazolta a mi Essienünket Mady Camarát. Nekem nagyon adja a párhuzam, akkor is kellett Josénak egy erős, dinamikus de taktikailag intelligens és fegyelmezett középpályás egy összekötő a középső harmadba.

    Nagyon jókat mondanak a srácról, csiszolatlan gyémántként festik le sokan, a Rómában Mou kezei között már ragyoghat akár. A korábbi Olympiacos edzővel is beszélt Mou a profiljáról, de már a Spurs 4-2 Olympiacos alkalmával felfigyelt rá.
    Amúgy meg... 👇🏼

    ...remélem normálisak a tesók és nem lesz "airsoft" pálya Trigoriából. :DDD

    (ps. mondjuk úgy is le lesz húzva, 1) mert a Roma igazolta 2) nem a tehetségek ligájából 3) nem is egy jó nevű Lokonga)

    Jaj és majd' elfelejtettem: 🐓

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    [link] :))


    na jó, befejeztem :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák