Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Most találtam rá erre a topikra, rátok. Szupi hogy ilyen is van! Üdv Nektek és szép estét! :)

    Aláírásomból kiderül hova húz a szívem mióta focit nézek. ;) [Ezzel] a derbivel kezdődött minden...

    Angliából leginkább a Chelsea-vel szimpatizálok, spanyolban RealMadrid, meg mindenhol a szépen játszó és küzdős kis csapatok.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szab.tam #54108 üzenetére

    :D Lazio drukker van-é köztetek?

    Durante le fermate, nelle stazioni e vietato di servizi del gabineto :D amúgy nem tudok olaszul még és ezt a kifejezést sem használtam, de szeretnék megtanulni mert ki akarok menni egy hosszabb túrára vagy akár olasz magyar kettős élet.... Azért megértettem :)

    "de fonyódon az olaszok a szemben lévő vonatablakból nagyok néztek..." Nem csodálkozom.

    Amúgy emlékszel mit jelent vagy leírjam? :D

    "itt sportos emberek vannak csak, és nem iszik senki" remélem ez irónia akar lenni, mert nyáron öreg hiba lenne ilyet tenni vagyis nemtenni mert gyorsan ki lehet száradni. Amúgy nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom csóró vagyok az ilyen úri murihoz és nem hiányzik, inkább edzésre költöm. :B

    Na most mit akarsz, tök jó az a mez :(( Bale még a sérót is eltalálta hozzá :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #54110 üzenetére

    Mi az?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz 7600 GS #54119 üzenetére

    Köszi az infót! :R Az Inter-Roma utána is lesz mit nézni :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #54125 üzenetére

    Lehet lesz roma verés én nem bánom, de hogy hol azt nem tudom. :) Am nálam a Roma még mindig Olaszország gyönyörű fővárosát és a kedvenc csapatomat jelenti. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Szegény Benfica... Hi five!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Én itt vagyok, csak édesanyám szülinapját ünnepeljük és az fontosabb. :)

    Kemény ez az Inter, lehet idén odaérnek majd a BL pótselejtezős helyre. :DDD

    Amúgy meg ez a Keita..... a fiatalok meg próbálkoznak, de ami Pjanicnak Tottinak Strootmannak bejön ahhoz ők kevesek. De ebből butaság lenne bármit levonni, a Real sem úgy fog játszani ahogy ezeken a meccseken...

    Dodó-t meg kár volt eladni, ahogy számítottam rá... :((( Grat az Internek!

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szab.tam #54138 üzenetére

    Ha az utsó fordulóban ezzel előzött volna be az Inter akkor lenne ok az aggodalomra! :D

    xsanyi77: "Szerintem meg Hazard jelenleg a PL legnagyobb tehetsége..." Szerintem is. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz cyberkind #54177 üzenetére

    Ilyenkor még mennek a csöppenések egy tét nélküli kupán a csapatok/edzők részéről is... De butaság lenne ebből bármire következtetni, mert ha így játszik a Real akkor még a másodosztály is kinézne nekik, ami azért kicsit erős, meg ha megnézzük a Rómához sem nyerni jár az Inter, örülnek az X-nek 2011-ben nyertek ellenünk utoljára tétmeccsen.

    Én se jelentem ki hogy húha a Roma megverte a Madridot, mert ez semmit nem jelent, és ezt remélem tudják az Internél is meg a MU-nál is. ;)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz gyuromoj #54593 üzenetére

    Az tény hogy az orvosaik a tiltólista előtt haladnak legalább 1 évvel, de ezt a fejlődést 1 év alatt el lehet érni a megfelelő (legális, nem kox) tápkiegekkel.

    Nekik nem kell a havi fizuból számolgatni, hogy akkor most mit is vegyek és hogy scitec shop helyett valami olcsóbb webáruházból vegyék. Pláne hogy a scitec még az átlag ember számár is elérhető kategória és ők sztem kicsit jobbat esznek isznak még csak nem is weider kategória...

    terem-crossfit-kettlebell-rendkívül sok futás és taposás-labdás edzések-tápkieg(illeális nélkül ugye)-pénz nyugalom és pihenés(nem kell 5kor kelni és napi rutinként xy helyen dolgozni, megélhetési-hitel problémákra gondolni) nagyon nagyon hamar megteszi a hatását. És mindezt a legjobb körülmények közt, a legjobb orvosok kíséretében...

    Az akciósztároknak is csak így megy. Kapnak 3-6 hónapot + nincs gondjuk a tápkiegre és a diétára + nincs gondjuk a profi edzőre sem és az orvosi felügyeletre-és jöhet a heti 6 nap edzés napi 2x de. és du. is 1-1 és ez így 1hónapban 48x-i edzés ami a megfelelő intenzitás mellett 1:30-1:45óra ami 48*1.30=60+óra + még jön rá a kardio-aerob

    Ebbe nem kell egyből az illegális szereket belelátni, tűk és egyebek nélkül de az említett feltételek mellett már csak akaraterő kérdése. És ha valaki a legjobb akar lenni......... :) És ha megnézitek ez nem az "aránytalan" nagy izomtömeg többlet, hanem a száraz, tiszta, izomfelvétel és ez nem valami csoda megoldható tisztán is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Napfénysüti #54598 üzenetére

    Igen, értem. Én is azért kezdtem így a hozzászólásomat: "Az tény hogy az orvosaik a tiltólista előtt haladnak legalább 1 évvel..." Mert vannak bizonyos esetek amikor tényleg előfordulhatnak a szurik vagy doppingszerek, de ez az erősödés pont nem az amibe bele kell látni egyből a piszkos dolgokat.

    Ez sportolók körében nyílt titok hogy vannak ilyenek. Van bringás haverom akinek az alap itala volt az isostar ami az edzője szerint fontosabb mint a víz... :U

    De egy RM szintű klubnál olyan szerrel sem szórakozhatnak ami oké hogy nincs tiltólistán, de a focistáknak rossz hatással van az egészségére. Mert ha mondjuk Bale+CR kidől egy orvos/kémikus miatt akkor sztem Florentino papa kitűzi a fejét a Bernabéu-ba aszalódni.

    De hát itt olyan pénzek és egyéb pozíciók forognak kockán, hogy beinjekciózva is játszanak a játékosok, meg a gyógyszeres KinesioTape...

    Van ennek persze árnyoldala is, de ez a mértékű izmosodás még pont nem az.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    MANCHESTER CITY-ARSENAL, FA Community Shield 3 perc múlva :D Sport2 közvetíti.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Egy igazán szép és tartalmas [film] így estére, a sok hollywoodi szemét helyett. ;) :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Dinter & pohár:Pedig már tartottam attól hogy jön valami beszólás érte... Mert ahogy látom itt nincs sok keresnivalóm mert nem Barcelona-ManUtd-Inter-Juve szurkoló vagyok(pedig amikor Cristiano manchesteri volt nagyon szurkoltam neki még a chelsea ellen is és ha olaszországból csak a Juve van ott a nemzetközi kupaporondon akkor nekik is szurkolok elvégre olasz de hát mindegy...). De sebaj nekem jó év lesz ez is Roma-Real-Chelsea... Pedig lehettem volna én is divatszurkoló, amikor egy csomó ismerősöm Inter mezt vásárolt a sikerkorszakban de ezek közül azóta sokan nyergeltek át Barca fannak. De én nem mocskolódom.

    Remélem Conte irányításával még egy utolsó EB-je lesz Tottinak és Pirlo-nak is, mert a VB-n is az öreg Pirlo vitte hátán a csapatot ami sokat elmond. Egyszerűen pótolhatatlan klasszisok.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #55069 üzenetére

    Ja, csak az az 1 csak olyan csapatokkal szimpatizál amikkel én nem. :D

    De nem vagyok egy sértődős fajta szerencsére. Csak mondjuk minek írjak bármit is a Rómáról ha a kutyát sem érdekli itt. :F Illetve valaki írta hogy van 1 giallorossi fan rajtam kívül de úgy látszik valami titkos infója van a csapatról mert nagyon hallgat. :D

    Amúgy gondban vagyunk csatár poszton, és Sabatini Jovetic-csel erősítene. Igazából nem tudom eldönteni hogy jól járnánk-e vele, azon felül hogy szimpatikus. Szerintetek?
    Ljajic meg úgy néz ki megy a Schalke-ba (elég kitartóak) de bejelentkezett az Atleti is.

    Sport1 18:45 élőben az AS Roma - Wiener SK utolsó felkészülési mérkőzésünk.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Link a madrid-fio meccshez [link]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz viharhozo #55177 üzenetére

    Benit vihetik 45milláért vagy fölötte. A Rómánál sem hülyék szerencsére, és megmondták hogy valami extra ajánlat kell ahhoz hogy egyáltalán asztalhoz üljenek az ügyében. Mi sem mutatja ezt jobban mint hogy rá se néztek a Chelsea 37millió ojrós ajánlatára sem "Lui" 38 millájára...
    De azért remélem marad.

    Sabatini közben Londonban tartózkodik és a Spurs-szel tárgyal, akik Soldado-t ajánlották Destro-ért cserébe. Remélem nem fogadjuk el.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz viharhozo #55186 üzenetére

    Igen, igazad van. Én is most olvastam hogy a MU 30millát kínált, és rájött a Bayern hogy nekik is kell és nincs konkrét összeg de elvileg ráajánlottak a MU-ra.

    Én ennek örülök, hátha kicsit feljebb viszi az árát... Mondjuk ez még mindig kevés Luiz árához képest pedig szerintem nincs sok különbség Luiz javára max csak annyi, hogy hát ugye nem mindegy hogy valaki a Rómából vagy a Chelsea-től igazol máshova....

    Mellesleg azon a véleményen vagyok, hogy Benatia-nak jobb lenne a United-nél. Nem szeretem a ManUtd-t, és a Bayerntől sem vagyok hasra esve Guardiola-t meg végképp semmire sem tartom, és így pártatlanul nekem az szimpatikusabb ami jelenleg a United-nél alakul.
    De ha már mennie kell, szívesen látnám Chelsea mezben is, számomra az lenne talán a legjobb. De az az egy biztos, hogy azoknak a játékosoknak a pályafutását, akik sokat tettek a Róma sikereiért bármelyik csapatnál tovább követem. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #55188 üzenetére

    :D Abból a szempontból bőven pártatlan voltam hogy egyik csapatot sem szeretem egyiknek sem vagyok szurkolója. Az pedig hogy épp ki az edző ebből a szempontból nem érdekel, csak olyan szemszögből hogy az általam kedvelt csapatokra ez milyen hatással lehet. Szóval inkább magát a csapatot nézem úgy cakk pakk és ebből kiindulva érzem úgy hogy Beni jobban illene a Unitedbe.
    Guardiola csak rontott a Bayern játékán de nem a játékoskereten, Luí-ról viszont még nem jelentenék ki semmit mert butaság lenne viszont azt már látom hogy milyen mentalitással érkezett. Az nem érdekel hogy mit nyert a Bayern Guardiolaval mert az még bőven a Heynckes érából maradt bennük, illetve még nem cseszte el ilyen rövid idő alatt Pepito. Persze előfordulhat hogy Luí a végletekig fogja erőltetni a 3 védős rendszert (3-5-2) és megbukik vele és a konoksága miatt elcseszi a United idényét, de akkor hasonlóan "bölcs" mint Pep. (((((ha ez így jönne össze akkor de jót röhögnék ha edzőt cserélne a két klub :DDD vagy menjenek vissza a katalánokhoz aztán irányítsanak együtt a konok majmok, de még az is lehet hogy Klopp megeszi/őt pl nagyon bírom/ :)) )))))
    Nem szeretem Lui-t sem, de jobb edzőnek tartom Pepinél, és hülye lennék az ő munkáját fikázni amikor még alkalma sem nagyon volt megvalósítani az elképzeléseit.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bazzzzz :W Most olvasom, hogy Ljajic egyre közelebb a Schalke-hoz, Destro pedig a Tottenham-hez, és a Spurs-ből vissza akarják hozni Lamelát. Oké én bírtam Lamela-t de ennek így nincs értelme.
    És elvileg jön hozzánk Carbonero.

    Arról persze nem ír senki, hogy védő jön-e, pedig kéne 1. Ha Benatia elmegy 2 és az egyiknek tudnia kell pótolni őt.
    De még oda sincs senki ahova legjobban kell, csatárposztra. Eladják Destro-t és Borriello megy kölcsönbe OK. De ha aztán bejelentik hogy helyettük jön Soldado akkor tökön szúrom magam az biztos. És megint ott tartunk hogy van egy csatárunk basszus egy Soldado :W ez max akkor lenne jó ha legalább a Jovetic pletyka megvalósulna.

    Kezdek semmit sem érteni, csak imádkozom hogy álljon össze a csapat és ne dobjanak ki pénzt az ablakon valami oda nem illő játékosra.

    Na mindegy, Sabatini nagy koponya, remélem kitalál valamit és kikéri Rudi véleményét is.

    salival: "Amúgy Benatia a világ egyik legjobb védője, akárki szerzi meg veszett nagy vétel lenne." Ezért kéne maradnia... :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #55228 üzenetére

    Már nem azért de ezt egy mai kisiskolásnak is tudnia kell. Vagy már ez sem lehet elvárás.(bár ez költői kérdés ha egy két szülőre ránézek) Szerintem nem az a szegény aki szeret focizni de nincs saját labdája vagy drága cipője, hanem az aki nem ismeri a focit.

    Én már rég mondom, hogy a testnevelés nem csak gimnasztika hanem ott kéne tanítani a sporttörténelmet is.
    Amibe El Fenomeno és CR is bőségesen megérne 1-2 oldalnyi jegyzetet ahogy Totti, Pirlo, Del Piero, Beckham, Ronaldinho, Roberto Carlos, Baggio stb. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Háháááá Benatia úgy néz ki marad! [link] Már jó az estém :) kop-kop-kop

    És Destro is tárgyalóasztalhoz ült, mert nem szeretne távozni. Yeah. És akkor van még jön Jovetic és megoldva a csatárkérdés.

    Védelembe pletykálják Vlaar-t vagy Nasztaszics vagy Richards érkezését.

    Ha ez megoldódik már igazolhatnak akit akarnak én elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #55291 üzenetére

    Sok Chelsea "szurkoló" hogy fikázta mert köcsög meg rossz vétel. Mou nem nyúl szarba. Cesc is nagy vétel volt. Hazard meg a PL egyik ha nem a legjobb fiatalja.

    És ahogy nézem Costa magával hozta azt az alázatot ami az Atletiben jellemezte szvsz. Néztem Atleti meccseket és most is, földre került bíró azt mutatta labda volt, nem reklamált futott tovább.
    Torrest meg nagyon sajnálom, emlékszem még az igazi Torresre de a Chelsea nem engedheti meg hogy egy csatár taszítsa a lasztit aztán két elcseszett szituáció után előjön a szomorkodása/önbizalomhiánya és miatta x-eljen vagy kapjon ki csatár nélkül.

    szerk. Ez meg büntető volt, igaza volt Costának és még ő kap sárgát...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #55301 üzenetére

    Igen, emlékszem Mou konokságára a Realnál is, de attól függetlenül szerintem egy kiváló menedzser.

    Most örülök is, hogy minden számomra kedves csapatnál szimpi edző van. RudiGarcia(ő ugyan nem olyan nagy név, de azért a Lille-ből kb csodacsapatot csinált), Ancelotti, Mou. :)

    Fabregas meg eddig méltó utódja Lamps-nak, csak hát ő nem valószínű hogy CFC legenda lesz. (bár mióta Lampardot manci mezben láttam...)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz L_YKing #55311 üzenetére

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Én nagyon bírom Balotellit (bár ezen ki lepődik meg annak tudatában hogy nekem Mou is szimpatikus :D ) és szerintem jobb lenne neki a Liverpool mert ez a játékstílus jobban feküdne neki, pláne hogy a Milan-nál játékot csak ritkán látni az utóbbi időben de remélem lesz még nekik jobb.

    Destro-Torres csere: Elvileg úgy szól a CFC ajánlata, hogy 20M€ + Torres 1évre opciós joggal a vételre.
    Ha Torres magához tér nagy üzlet lehetne, de ha az árnyékfocit nyomja tovább akkor Garcia elküldi tanulni a Primaverába :D
    Annyiból jó lenne hogy Destro egy másik olyan csapathoz kerülne amit nagyon kedvelek, és Torres-re emlékszem a Poll-ból és hátha...

    Benatia-ért fixen 35M€-t kérnek az alatt nem adják, szóval ha ezt kifizetné valaki + összejön a 20M+Torres 1év kölcsön és utána vételi jog akkor el tudnék képzelni egy Jovetic-Torres duót a Rómába :) + jöhetne Nastasic /+esetleg még Richards/ és készen vagyunk.

    Jó álmodozni... :B

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Balo :D [link] & [link] Mindkettőnek van 2. része is!

    Mou: ...no reaction, ...no reaction, ...no reaction. Minute 46... RedCard :C :DD :)) bocs de ezen mindig fekszem a röhögéstől akárhányszor nézem újra.

    Amúgy van neki esze, csak olyan mint egy nagy gyerek. Egy gyerek akinek minden összejön a grundon ha olyan passzban van, de ha valaki áll fölötte és cseszteti vagy senki nem veszi a poénokat akkor elmegy a kedve. És nekem néha pont ez hiányzik a futballból, mert persze a pénz meg a tét, de néha olyan jó valami extra dolgot valami önfeledtet látni.
    És azért valami alázat csak bújkál ott, ha eddig eljutott... (Nem mint itthon, hogy a 13éves szutyok a labdát nem tudja rendesen kezelni de beugat az edzőnek meg alibizik futás/fekvő/felülés/bármi helyett és persze köpköd mert a nagyok úgy csinálják... Hát ja, csak a nagyok már eljutottak addig.)

    Egyébként lehet fura hogy ilyet mond egy AS Roma szurkoló, de nagyon utáltam Tottit az emlékezetes rúgásért, ahogy szándékosan rúgta el Balo vádliját. És akkor én szégyelltem magam és kértem volna eltiltást a helyébe. De ugyanígy vagyok azzal is amikor banánt dobtak a Roma szurkolói...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    "Cristiano Ronaldo nem érhette el... de utána bele tud paskolni" Ezt így Casillas helyett... Azt még megértem ha mezőnyjátékosokat kevernek de ez.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bandus #55513 üzenetére

    Én bírom Benzemát, csak az a helyzet hogy a Real játéka nem fekszik neki. Most a VB-n a válogatottban élt mint hal a vízben több meccsen is, mert más szerepkört osztottak rá. Neki ez a Secondary Striker pozíció megy, ami Madridban nem lehet. Neki is jót tenne a váltás de számomra kérdéses hogy Falcao beleillene-e ebbe a Madridba...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #55527 üzenetére

    Erről van szóóó! Hazard :C És most látszik az ami tavaly nem volt. Az ilyen meccsek tavaly legjobb esetben is soványka egygólos győzelemmel végződtek de nem is egy volt ami vergődős X. De most van egy ember aki az ilyen taposós gólokat berakja, mert erre nem volt képes Torres és pont emiatt volt blama a kis csapatok ellen.

    És most úgy néz ki Mou sem ránt vissza mindenkit 1-0nál. A legkisebb csapatok ellen is csak 2-0-nál lehet elkezdeni a séta+passz kombót, vagy jön egy futóbolond és az X. Nem is értem hogy tavaly miért kellett mindig erőszakolni a focit 1-0után fél órán keresztül.

    Go Blues!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Integra #55543 üzenetére

    Keretbe volt foglalva a meccs :D 1' és 95'... szerintem ilyet még nem is láttam :Y

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz L_YKing #55624 üzenetére

    Most akkor hogy áll Adriano szivritmuszavara? Mert ahogy olvastam a Rómánál is felmerült a neve...
    Mennyire komoly? Engedik még játszani? Bírna állandó terhelést?

    köszi :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #55639 üzenetére

    Rómában szerettem a játékát, de a stílusa és rossz allűrjei miatt hétről-hétre egyre kevésbé volt szimpi mint ember. Utána meg Juve és Inter. Sok sikert kívánok neki, de a Giallorossi-hoz ilyen játékos nem kell, aki nem tiszteli a klubot. Benatia is eltakarodhat ha ennyire fontos neki az a +300.000€ amit a Bayern fizetne neki. (Róma ajánlata emelésként 2.5M Bayerné 2.8M) Holott a Rómának és Rudinak köszönheti hogy most érdeklődnek iránta.

    Na mindegy, csak nehogy az legyen hogy Oszi meglátogatja a Milan-t meg a Lazio-t is... Én abban hiszek hogy egy csapat akkor épülhet és érhet egyre magasabbra ha olyan játékosok alkotják akik tisztelik az edzőt és a klubot.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ja hogy a United-nél azt jelenti az x-edleges csapattal való felállás hogy 4-0-ra kell sz*pni, és ez a kicsiborsó azt is megengedheti magának hogy ziccerben parádézik azaz parádézna ha tudna mert csak elcseszte.
    Ez a Welbeck srác is....

    Ide kellett volna Benatia, és nem DiMaria. De Benatiáért sok volt szerintük a 30M€ amikor egy Mangala 35M£... Ez a Glazer meg tipikus ...., pénz van ész nincs.

    APOEL, MK Dons, Maribor: Jár a :C és a BATE is megérdemli mert kiejtette a slovan-t. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #55813 üzenetére

    Jó jó, de kinek a pénzéből? Oké le lehet hurrogni hogy én egy senki vagyok, de ha nekem lenne egy csapatom amelyik vergődik és első sorban a védelemmel van baj meg úgy a komplett védekezéssel akkor nem egy DiMaria-ra adom a pénzem vagy NEM CSAK rá hanem esetükben foggal körömmel Benatia mindenképp... És máshol is bőven elfér ide az erősítés, nem csak a védelembe...

    LVG meg elsőre szimpi volt a hozzáállása miatt, de az öntelt konok faxságát nem vetkőzte le... Majd most kíváncsi leszek a bullshit dumára hogy ez egy nagy csapat számára nem fontos, olyannyira hogy a 4-0 is megengedhető.

    Nem a United-del van bajom, csak az öntelt játéknak nem nevezhető alakítással egy ekkora csapat esetében.

    Azért végignéztem a meccset, mert a MK megérdemelte hogy ne kapcsoljak el, mert ők akartak a pályán, és hiába a 4-0 így is tisztában kell legyünk az erőviszonyokkal, de az erőviszony már nem az ő szegénységi bizonyítványuk. Még 1x grat nekik. :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ez a De Vrij nagy igazolás volt a Lazio-nál. Csak így tovább már 2 gólt ajándékozott eddig a Milannak, és ez még csak a 64. perc. :D
    Remélem lesznek ilyen jó megmozdulások ellenünk is...

    szerk. Na most találtak egy gólt, innen láttam hogy sírt a labda.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #56230 üzenetére

    Le se... :) Egy játékosuk van aki szimpatikus, ő pedig Klose. Amúgy meg De Vrij elvileg Rómát utasította vissza és így került a Lazio-hoz. Így elnézve nem bánkódom.

    A zinter játékára viszont kíváncsi vagyok az amcsiben rendezett Roma elleni 2-0 után... Jó lenne ha a két milánói meg a nápolyi megnehezítené a Juve dolgát is. Meglátom kell-e félni. :D De amúgy minél erősebb az Inter annál jobb mert így még többet érne egy Scudetto... de ez mindegyik csapatra igaz, és ez kell ahhoz is hogy az olasz foci visszatérjen.

    Idő közben Lazio 11-es. Háááhhháááá Lopez védett!!44! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szab.tam #56467 üzenetére

    Messi egyáltalán nem tartozik a kedvenceim közé, de most meg kell védenem.
    Szerintem semmi gond nincs vele, nagy cég, nagy név, nagy reklámérték alapból népszerű termék...
    És ha a legnagyobbak [bevállalják] akkor neki miért ne lehetne... De jó kis reklám volt ez! :) Totti :DDD

    Szerintem nem ront a megítélésükön egy hasonló reklám. Mit reklámozzon, valami szójaitalt aminek az állandó fogyasztása szívproblémákat okoz?
    Valószínű hogy ők nem isznak/esznek ilyet csak ritkán, de egy átlag fiatal akkor is inná/enné ha nem lenne Messi de így még jobb a cégnek, mert a képe miatt lehet hogy egy másik cukros fos helyett veszi a pepsit.

    Aki meg sportol, mindegy mit, és odafigyel az étkezésére (ebből van a legkevesebb) az meg nem első számú célközönség mert vagy soha vagy csak ritkán fogyasztanak hasonló termékeket.
    Minden sportnál csak a legmagasabb szintű sportolók tagadják meg, a kevés kivételt nem számítva.

    meunier: "Argentin virtus benne van, mint az isteni Diegoban, csak máshogy tört benne felszínre." Tehát jobb lenne ha valami kokainbáró termékét reklámozná?! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz #84221696 #56501 üzenetére

    Szívhatja is. Hülyék ezek... Csapategység egyelőre 0. Cristiano-nak teljesen igaza van hogy "másképp látja a dolgokat". Még adják el Ramost meg Varane-t is hogy még jobban érezzék magukat. Rá fognak még erre qrni rendesen és sajnos a szurkolók csak pislogni tudnak.
    Az amcsi turnén nem hiába verte meg őket a Roma, ha a hétvégi meccsből indulok ki.

    Lamela meg jöjjön vissza Rómába! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #56527 üzenetére

    Én is szerettem... Néha meg is emlékezem róla [link] :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A témához annyiban szólnék hozzá, hogy oké persze kellene ennek a válogatottnak Dzsudzsi, Szalai, Huszti, Bogdán meg Gulácsi. És persze jó lenne ha takarodna az a bizonyos "fej" és elkezdenének valami hasonlót mint a horvátok. Mondjuk szerintem a stadionok is bőven szükségesek, hiába megy a rinya ellenük. (Ugye egy esetleges EB rendezés esetében nem keveset hozna, de ezt nem részletezem aki érti érti aki nem az nem.)
    És minden kerületben épült több műfüves kispálya is és én igenis támogatom az ötletet...

    Ismerek rengeteg ifistát, sőt még szoktam is játszani velük, nem vagyok annyira sokkal idősebb náluk...
    Amikor még fociztam azt tapasztaltam hogy jött csapattársam apukája, intézte a csapat szállítását, másik apuka néha kukásdzsekivel lepte mag a csapatot és a kölköknek ezért megengedte az edző a nagypofát pedig technikailag pl én jobb voltam csak nem olyan gazdag hanem örültem ha telik a tagdíjra és hiába volt bennem alázat és ittam az edzőm szavait. (hasonló volt a helyzet kézilabdán is)
    Aztán én azt is furcsálltam hogy már itt olyan nagy az arc, hogy a visszapofázáson, az alibizésen túl még úgy is adják elő magukat mint a profik, és még az ifitől is nagyon messze lévő 13-14éves kisgyereknek is kell a 40-60ezres cipő, a divatos félrenyalt buzis haj és már itt alakulnak a "sztár" allűrök. Aztán a legtöbb ifi is olyan nyeszlett hogy a szél elfújja, az alkarom vastagabb mint a vádlijuk ha keményebben lépek oda meghal amúgy meg még akkor is ordít a technikai különbség ha én csak állok a pályán és passzokat adok mint a gép és ezzel sajnos nem magamat akarom fényezni.

    De ott vannak azok a srácok akik igazán tehetségesek 2 max. 3 ilyen embert tudnék összesen mondani a rengetegből akik nem is feltétlenül szerényebbek stílusra, csak kallódnak és a helyükön apuci pénze rúgja bőrt aztán kinövik magukat és nagyképű lúzerek lesznek...

    Én Gerát anno is azért szerettem mert hajtott, örökké. Most ezt a szellemiséget csak egy emberben látom ő pedig Lovrencsics Gergő.

    Bocs hogy hosszú lett. :R

    Más: Az első félidőből kiindulva, jó csapat alakul Antonio Conte kezei alatt. Én nagyon örülök hogy ő lett a szöv.kapitány. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #56572 üzenetére

    Ugyanez nálam is. Kondi + foci a haverokkal ;) Jó is ez...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rypejakten #56619 üzenetére

    +1 :K

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na megmondtam, hogy Lovrencsics jó spíler... :K Egy értelmes lövés.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Remekelek28 #57316 üzenetére

    Üdv. :) Keletinél van egy kocsma ahol közvetítenek, de nem tudom a hely nevét csak hogy azon az oldalon van ahol a lottózó+meki, de sajnos nem tudom hogy ma mi megy majd náluk. Én Classico-t néztem ott.

    Aztán még van két hely a belvárosban amit ismerek: [link] & [link]

    Jó szórakozást!

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szab.tam #57380 üzenetére

    Most nézem az összefoglalót, és igen, 1-1-nél a vége fele az Ajax szabadrúgáshoz jutott és Schöne majdnem elrakta a másodikat. Bal kapufán csattant....

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Távozik a válogatott éléről Pinyő, Dárdai váltja ideiglenesen... [link]

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Sztbeni #57422 üzenetére

    Húúhha de naddon keményeknek teccenek lenni ruszki pajtások... :U

    Ezt az ultrasliberi társaságot is meg kéne kérdezni hogy az unintelligens hőzöngésen kívül tudnak-e mást... Olyan néger játékosokat is szidnak akiknek a lábujjkörmét nem rághatnák le, tipikus elmebeteg barmok akiknek mindegy mi van csak balhézni lehessen, a meccs meg le van szarva.

    Ezek miatt a párommal el se mehetnék egy BL meccsre mert belerúgnak egy rómás sál miatt? Vagy egy apuka a kisiskolás fiával? És még ilyen esetben a békés embert csuknák le mert valljuk be ha rátámadnak valamelyikünk családjára akkor lefő a kávé és nem néz az ember semmit...

    Amúgy én egészen másképp láttam, 2 streamen is követtem a meccset. 3-0-nál elkezdtek rasszista + egyéb értelmes dolgokat ordibálni(Gervinho-ra leginkább) és oda-vissza mentek a tüzek, és neki akartak menni a rómaiaknak, de el sem érték őket mert a biztonságiak közéjük álltak. Utána pár értelmes megrugdosott egy szekust erre beözönlöttek a készenlétisek és ettől a pillanattól kicsit visszavettek az arcból a liberohuszárok mielőtt még betört orrokkal, bevérzett szemekkel és törött bordákkal kellene dicsekedni. Ez volt a nagy "elrendezés" ruszki részről. :DDD

    Félreértés ne essék a kedvenc csapataim táboraiban is utálom ezeket az alul IQ-zott gyökereket. Egyedül azt tudom megérteni, ha mondjuk egy zászlóégetés után jön retorzió...

    De azért jót röhögnék ha kapnának a visszavágóra egy zárt szektort legalább, aztán lehet kintről bőgni mint egy kielégítetlen szarvas. :D Komolyan, egy bizonyos értelmi szint alatt érdemes lenne az embereket ön és közveszélyesnek pecsételni és eltiltani a tömegrendezvényektől, vezetéstől stb...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #57452 üzenetére

    Mario nagylelkűségéről ismert, de talán ez a legnagylelkűbb dolog amit az olasz csatár valaha tett, miután adományozott a Manchester Dogs' Home-nak.

    A kutyaotthon munkatársai/személyzete szerint Balotelli gondolta hogy ad egy öt számjegyű összeget az otthonnak miután egy tűzesetben 60 kutya elpusztult a múlt héten.

    A névtelen adományozás a MEN's justgiving oldal által történt ([link]) és a vezetők kinyomozzák hogy Balotelli áll(hat) emögött.

    A kutyaotthon szóvivője nyilatkozta az oldalnak (MEN's justgiving), hogy Mario-nak van egy kutyája, de karanténban van Olaszországban, ezért jött és sétáltatta a kutyákat az otthonban.

    Még nem tudjuk megerősíteni hogy Ő az adományozó, de Ő nagy kutyabarátként ismert, tehát van alapja...

    Balotelli szeretete a kutyák iránt jól ismert, az egykori ManCity csatár volt már önkéntes kutyasétáltató és befogadó.

    Nem pontos a fordítás, elnézést érte de a lényeg megvan. Én el tudom képzelni róla és sokakkal ellentétben nekem nagyon szimpatikus Balo, az ilyen akciói nélkül is szerintem abszolút szerethető jólelkű srác. Én kedvelem.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák