Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #89022 üzenetére

    Hosszú match highlights videót néztem, nem figyeltem, hogy ki a bíró. A sok fehérpálcás közül amúgy is oly' mindegy. :D

    Hálás dolog ilyen gyors egymásutánban két meccset játszani, meg is lepődtem amikor jelzett az eredmenyek app, hogy hahó figyelj mert meccs van.
    Még a Chelsea járt legjobban, mert nekik a Spurs vasárnapi meccse miatt kicsit több pihenő jut.

    Fregoli pirosa érdekes, csúnya volt ahogy találkoztak, de ez inkább sárga. Érdekes anno a Matic-Barnes esetet milyen alternatív módon kezelték, pedig nem kell ilyen durva dolog, elég egy vétlen összecsúszás is hogy kettétörjön valakinek a lába. Csak látványért meg a sérülés súlyosságáért meg nem hinném, hogy egy sportban el kell tiltani valakit, viszont Barnes az egyértelmű horror megmozdulásáért utólag sem kapott semmit. Ugye ha a bíró látta és szankcionálta az eseményt, amibe beletartozik a továbbengedés is, akkor az ítéletet utólag nem lehet megkérdőjelezni. Atkinson is megúszta annyival, hogy a következő fordulóban csak 4. játékvezető lehetett. Matic reakcióját viszont simán meg tudom érteni, bármilyen nyugodt az ember egy ilyennél lefőhet a kávé.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • válasz DeathAdder #89022 üzenetére

    Nem a tizi volt a baj (mondjuk az elsőn vitatkoznék, talán műesés volt), hanem az előtte befújt szabadrúgás, mert az nem volt az, meg úgy általában is befújt nekik pár fontos dolgot... :(((
    Az első gólt is úgy kaptuk, hogy a semmiből, Can rosszul kezelte a labdát, kiment, bedobták, aztán büntető a talán semmire... aztán felbátorodtak, pedig különben a meccshez közük nem lett volna.

Új hozzászólás Aktív témák