Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7600 GS

    addikt

    válasz venember83 #596 üzenetére

    Azért a BvB-nak mindig is volt egy nagyon erős szurkolótábora Németországon belül. Amikor a kiesés ellen küzdöttek, akkor is ugyanígy telt ház volt, ugyanígy buzdították az ultrák a csapatot. Plusz ugye a klub múltja sem semmi: 8 bajnokságot, 1 BL-t, 3 német kupát, 4 német szuperkupát nyertek, hogy csak a fontosabbakat említsem. Az utóbbi 2 évben rendre cumiztatták a sokkal nagyobb költségvetéssel rendelkező münchenieket.

    Nekem szimpatikus klub a BvB, Németországon belül a legszerethetőbb.

    [ Szerkesztve ]

  • Integra

    titán

    válasz venember83 #596 üzenetére

    és miért zavar téged hogy ki milyen drukker és mikor? mert te x csapatnak régebb óta vagy drukkere? ciki az új generáció vagy mi a szösz? ők nem lehetnek azok? mi is elkezdtünk valamikor csapatoknak szurkolni, ki melyiknek, tök mindegy. te nem voltál akkor ciki az időseknek? kit és hol zavar az, hogy semmiből lett drukker és eltűnt utána? kikell menni, örülni, élvezni. az hogy te nem jársz semleges meccsre, ez a te bajod, de akkor mi a fenének nézed? megmondom: mert nincsen lehetőséged kimenni, különben mennél. :) mindenki szívesen kiment volna a helyében, 80ezer ember, elképesztő mi van ilyen meccsen, én is voltam már dortmundban, a hamburgi aréna is varázslatos, de 20ezer emberrel kevesebb.. azért mert én a hamburg meccsein voltam mindig kint, akkor nem mehettem volna a dortmundba megtapasztalni, hogy milyen 80ezer ember? vagy milyen volt a hamburgnak drukkolni hogy a gerazoli ellenünk játszott? ezek mind élmények és örülni kell minden pillanatnak, hogy megadatik. ne legyél már ennyire fukar :))

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák