Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz DeathAdder #97775 üzenetére

    A szurkolasnak biztos ertik a modjat, de pont a Koln az, ahol nehez megerteni, mit csinal a vezetes. Ott volt nekik Modeste, aki ket eve 15, tavaly 25 golt lott. Egy fostos kozepcsapatban. Oke, nem annyira fiatal, de nem igeretes tehetsegrol van szo, hanem kesz jatekosrol. Szentul hittem, h valami hulye PL-csapatra rasozzak annyiert, amibol a Koln igazolhat harom-negy elorelepest jelento embert. Vegul elment Kinaba, de ugy, h most csak hatmilliot kap a Koln, es majd ket ev mulva fizetik a maradek 29 milliot. Abbol majd sokat erosithetnek, bar konnyen lehet, h mar a masodosztalyban.

    Mar a tavalyi szezon vegen lathato volt, h konnyen gigabuko lehet a nemzetkozi szinter a nemeteknek, es nagyon ugy nez ki, az is lesz. A Freiburg taktikusan inkabb kiesett a selejtezoben, minth megint a Bundasbol essen ki. A Hoffenheimnek nyilvan nagy falat volt a Liverpool. A Bayernnel szinte kizart, h a nyolcaddonto/negyeddontobol vmelyik ne legyen vegallomas. A Lipcsebol barmi lehet, de felek, el fognak faradni. A Dortmund csunyan belehuzott, nem tudom, szethullhat-e ugy a Madrid, h a Dortmund tovabblepjen. A Hoffenheim/Hertha/Koln meg csak azert all ki, mert muszaj.

    Es persze ott a nagyklubok teljes csodje, se Schalke, se Leverkusen, se Wolfsburg, se Gladbach. Egyszerre.

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák