Új hozzászólás Aktív témák

• ZavaBalazs

őstag

válasz Citroware #90593 üzenetére

A hertha kapusa már a 40. percben is minden hazafejelt labdára lehasalt, csak hogy érezd az időhúzás mértékét. Mellette a gólt érő hertha szabad nem is volt szabad, Robbenre meg egy sima tizit nem fújtak be (persze ő hírhedt műeső, szóval nem lep meg, ha róla nem mindent fújnak be).

A hosszabbítás hosszabbításáról meg annyit, hogy aktív támadás közben sosem szokták lefújni, 95:00-nál már kb a 16-os sarkánál volt Coman, és úgy 10-15 másodpercen belül kiharcolta a szabadot. Ezt még két időhúző csere nélkül sem állítják meg.

Persze emellett a bayern tinglitanglizott, nem szakadtak meg a győzelemért. De a bírózáson csak röhögni tudok, mivel pont nem a bayern javára tévedett a spori (többször is ;) ).