"első félidő
    kijöttek a csapatok, a Milan beállt védekezni, a Barca meg tiki-takázott a a kaputól 40 méterre
    eltelik 20 perc, az olaszok várják, hogy támadjon a Barca
    eltelik 30 perc, még mindig várják az olaszok a Barca támadást
    40 perc után értetlenül néznek a Milan játékosai Allegrire, hogy ilyenkor mi van, az Istennek sem akar támadni a Barca
    Allegri kérdően néz Rourára, hogy mi van, ne szívassák már őket, jöjjenek támadni
    Roura rejszol egyet, amikor Xavi a kétszázadik hajszálpontos 6 méteres passzát adja hátra Puyolnak
    lefújják a félidőt, Mexés felkölti Abbiatit, hogy jöjjön, a szunyókálást folytassa az öltözőben
    Allegri felhívja Murinnyót, hogy ilyenkor mit kell csinálni, a Barca nem akar támadni
    Mou erre azt mondja, semmi gond, az utóbbi 1-2 évben vele is ezt csinálják, rájuk kell hagyni...
    Közben bejön az öreg Berlu, vakarja a fejét, ő sem érti, mi van
    Allegri arca tikkelni kezd
    Szól a spori, hogy lassan mehetnek ki a gyepre, mert a Barca már 5 perce passzolgat
    2. félidő
    Barca passzolgat, a Milan játékosai beszélgetnek a saját tizenhatosuk előtt
    Muntari megteker egy spanglit
    Xavi a négyszázkilencvenedik passzt adja Puyolnak
    a közönség elkezd hőzöngeni, mert unják magukat
    Roura extázisban, Allegri Angry Birds-t játszik az ájfónján, Abbiatinak még a nyála is kicsordul, olyan jóízűen alszik a kapufa tövében
    Mou Madridban bekapcsolja a tévét, és küld egy sms-t Allegrinek: "kérjétek már el a labdát, oszt rúgjatok 2 gólt, mert tettem rátok 100 eurót hendikeppel"
    Messi közben kimegy a büfébe
    Boateng és Muntari odamennek Xavihoz, hogy elkérnék a labdát egy rövid időre
    Xavi vérig sértődik, de végül odaadja
    a két milános szépfiú gyakorolja a kapura lövést, kettő be is akad
    Xavi visszakéri a labdát, Messi visszajön a büféből
    Milanosok szépen beállnak védekezni, a Barca passzolgat, Roura extázisban, Allegri arca tikkel, Balotelli tűzijátékot lő
    Abbiatit a bíró hármas sípszava ébreszti fel
    Balotelli közben felgyújtotta a szektort, mindenki spurizik kifelé"

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”