• máyköl

veterán

Giggs. Bielsa. Pellegrini is jobb. Vagy vissza valahogy az öreget, de miért Murinnyó?
    Nem tudom, én nekem egyik évében sem tetszett a játék őalatta Madridban. Bele se megyek, mert még mindig hányingerem van tőle...
    Amit pedig a Chelsea -nél játszatott... Gyerekek, az minden csak futball nem. Az a futball megcsúfolása, pont, mint amit Simeone tesz. Csak ő legalább kitalált egy szert, és azt csiszolgatja, de a portugálnál semmi elképzelés, rúgd rommá az ellenfelet, kontrázzál basszus mert támadást felépíteni nem tudunk, és folyamatosan csak azokat a mázlis gólokat szerezte a csapat, az ilyen kipattanókat, bokáról véletlen bepattan, idepattan odapattan véletlen bepattan. Hát az eszem megállt, hogy hogyan lehet egy csapat ennyire szerencsés...
    Lehet szídni Guardiolát, de az legalább futball. Ez a Mourinho féle maszlag, ez... Ez nem futball.
    És se nem méltó a Manchester Unitedhoz, se nem volt méltó a Real Madridhoz, hogy ilyen undorító futballt játszon a csapat. Ilyen futballtörténelemmel, ezt nem szabadott volna megengedni...