Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz B0V9B #79742 üzenetére

    Rendben van, egy ciprusi csapat*. Gratulálok, megint sikerült belekötni a legkevésbé fontos dologba.

    "Vered a melled a Wolfsburg BL csoport megnyerésére, ami szintén ritka, de az alapján meg bezzeg már következtetsz, holott csak annyit kéne megértened, hogy a Bayern-en és a Dortmundon kívül egyik német csapat sem tud stabilan részt venni a BL egyenes kiesésében."

    A stabilan az neked 1 szezon? Negyeddöntőbe jutott az Apoel emlékeim szerint 1 szezonban. Erre utaltam Ciprussal. Te szerinted a Schalke egy stabil résztvevője a BL egyenes kieséses szakaszának, mert egyszer eljutottak az elődöntőig, akkor az Apoel is az, mert anno eljutottak a negyeddöntőig.

    meunier: Ez a vita már rég nem arról szól, hogy melyik az erősebb bajnokság, hanem hogy nem tudom szó nélkül elengedni a ferdítéseit a fórumtársnak. Igazad van, hagynom kéne főni a levében.

    B0V9B: Fogd már fel, hogy nem mondtam ilyet, hogy a PL a legerősebb... Pont ezt mondom hogy már maga a kérdés hibás, de ha a nyakamhoz tennének egy kést a spanyolokat mondanám, mert nekik vannak a legjobb érveik...

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák