Új hozzászólás Aktív témák

• BenHans

addikt

Ha minden percet élvezni szeretnék, én egy Heynckes féle Bayern-t szeretnék látni ami megmutatja hogy a németeket sosem szabad leírni, pláne nem otthon. Jó lenne hosszabbítás, esetleg büntetők egy 3-0 után a végén Barca győzelemmel, de a Barca győzelmet leszámítva ez kb lehetetlen. De egy 2-0/4-2/3-1/2-2/3-2/2-3-as meccsnek is nagyon örülnék.

Élvezetes lehetne még egy Barca henger. 2-3 gólos győzelem 0-1 Bayern góllal.

Ha viszont reális elvárásokat támasztok, ebből lesz egy 1-1/1-2, esetleg ha a katalánok visszavesznek 2-1.

Én ma este egy jó meccsnek szurkolok és annak hogy a Barcelona ne vegyen vissza egy Heynckes féle Bayern ellen. :)