Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz FIREBLADE78 #65068 üzenetére

    Én a Hypervenomra szavazok. Nekem is az van csak ez a műfüves talpú [link] Kényelmes és eddig lekopogom jól bírja, bár sajnos csak fél év garit ad a gyártó ami szerintem gáz...

    Igazából betonra nemigen csinálnak cipőt, mert a beton mindent megesz. A TF cipőket is inkább salakra csinálják + gyengébb minőségű műfűre szokás még. Az AG ugye artificial grass tehát műfű, ez olyan mint az enyém amit fent linkeltem.

    Csúszni nem nagyon fog alattad a TF de kopni biztos fog, nem is kicsit, nekem is van ilyen fajta betonra és már alig van egy kis perem a bogyókból a talp első részénél, de talán még mindig jobb mint a terem, mert azzal már estem akkorát betonon kitámasztáskor mint az ólajtó. Ezen kívül azért is jobb a TF mint a terem mert ha műfűre tévedsz ott is jobban csúszik a sima talp. Szintén tapasztalat, ezért vettem műfüveset mert estefele a nyirkos, párás műfű kurvára csúszik teremcipővel. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák