Új hozzászólás Aktív témák

  • B0V9B

    tag

    válasz MPowerPH #63041 üzenetére

    Köszönöm, gondolom te sem BVB szimpatizáns vagy ahogy én sem :DDD
    Igazából most se spóroltak, mert Ramos és Immobile együtt 25,5 milla volt, csak hát sajnos mellényúltak mindkettővel. Immobile túl körülményes és lassú egy német bajnoksághoz, Ramos pedig tipikusan az a játékos aki csak kis csapatokban tud villogni, ahol nincs nagy teher meg BL szereplés csak a minimum elvárás, vagyis hogy ne essenek ki. Egyébként Aubameyang mai meccsen való ékként szerepeltetése nagy húzás volt, csak azt nem értem hogy ezzel miért várt eddig Kloppo. Franciaországban is csatárt játszott Auby, mert hiába villámléptű a srác de szélsőként nem az igazi mivel sem beadni nem tud igazán, valamint a passzjátékban se jeleskedik. Azért csak jó lenne odaérni az EL-re, nem is tudom mikor volt az utolsó olyan szezon amikor nem indultunk nemzetközi kupában. Max ha B csapattal állunk fel és kiesünk már a legjobb 32 között, az is jó mert lehet rotálni, valamint plussz 5-6 hazai teltházas mérkőzés (selejtezővel együtt) sem utolsó szempont bevétel ügyileg, ha már elesünk majd a BL pénzektől.

Új hozzászólás Aktív témák