Új hozzászólás Aktív témák

  • #56268288

    törölt tag

    Most lehet sok ellenséget szerzek, de a Ronaldo-Messi témához szólnék hozzá.
    Én eddig a PL-t szerettem sőt, ha tehetem, most is megnézek pár meccset. Én egyiket se szeretem, bár Ronaldot konkrétan rühellem.
    Ennek egyszerű oka van, hogy játszott korábban a(z) MU-ban. Túl nagy a felhajtás is körülötte.. nyilván, jó játékos és ezért. És még sorolhatnék pár dolgot.
    Messi körül is nagy a felhajtás, ez tény.
    Tehát mondhatjuk, hogy nem vagyok elfogult. Attól függetlenül, hogy utálom CR-t, még el tudom ismerni, hogy jó játékos és tudok mással is beszélni úgy erről a témáról, hogy nem sértem meg a másikat.

    Nem nézek statisztikákat, nem nézek összefoglalókat sem, csak amit hallok,olvasok annyit tudok. Illetve láttam a táblázatot, amit ide szúrt be valaki. De eddig borzasztó jó formában van CR és ha ezt tartja, szerintem nagyon, nagyon sok évig rekorder lesz több dologban. Kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz képes ilyen formában focizni és mennyi,milyen rekordokat fog még megdönteni.
    Messi mintha kicsit "háttérbe szorult" volna. Többet hallok mostanság CR-ről, mint Messiről.

Új hozzászólás Aktív témák