Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Enzolord #56385 üzenetére

    Sajnos ez így van.
    Én ha van pénzügyi fair play, akkor azt ki kell játszani, ebben az esetben egy ilyen "kölcsönszerződéssel" :W

    És ha jön még egy milliárdos befektető, akkor bérelt, megmozdíthatatlan helye lesz a top4 -nek angliában, mert hosszú távon kijön azért a csapatok közti különbség, akármilyen bénák is (lásd tavaly chelsea).
    Így is szerintem a top3 borítékolható a jövőre nézve (még ha idén nem is), az Arsenal még aki talán felnőhet hozzájuk keret minőségben, csak ugye őket a sérülés mindig sújtja....

    Nagyon nem tetszik h ilyen irányba megy a PL is, nem ezért szerettem meg. Még annó a Chelsea mint egy szem újgazdag mindenkit felvásárlok klubocska elment, de mostmár hárman vannak, és teljesen kiszorítják a feltörekvő csapatokat akik azért megérdemelnék kipróbálni magukat a legrangosabb európai kupaporondon néha-néha...

    És ami még öröm az ürömben, hogy ebből a top3 PL klubból összesen talán még egy épkézláb angol nemzetiségű kezdő 11 sem állítható ki :(

    De úgy látom ez és oly sok más a szurkereknek is tökmindegy, csak az eredmények jöjjenek.
    Azért kíváncsi vagyok mit szólnak ehhez a tősgyökeres mencseszteri drukkerek, akik a korai évektől követik kedvenc csapatukat (és nem divatból), szerintem ők nem ilyen állásponton vannak :U

Új hozzászólás Aktív témák