Új hozzászólás Aktív témák

• giigz

veterán

válasz baluka26 #4861 üzenetére

Lehet így van, viszont a Barcánál nem érzem annyira sokszor ezt a tanácstalanságot. Ők tudják forgatni a labdát, és a 60. percben is nyugodtabban játszanak... A múltkor az is felidegesített a Real-ban, hogy a Betis elleni meccsen, 1-0 lett ugye, és a 60. perc körül már úgy kezdtek el játszani, mit ahogyan a 85+-ban kellene... Mindent íveltek előre, csak egy oldalon ment az akció, aztán kezdődött minden elölről. Nem is értettem, mert máskor nem láttam ilyet, hogy ennyire kétségbeesetten hajtanának, egyértelmű volt, hogy nem lesz belőle semmi. Persze így is lett egy Benzema gól, ami szabályos volt, csak nem adta meg a bíró, meg ugye a végén egy egyértelmű 11-esen belüli kezezést nem fújt be, tehát érdekes meccs volt, meglett volna a Real győzelem, de hát ugye a bíró elfújta...

A másik meg, hogy én is érzem néha, a múltkor néztem egy 10 emberes meccset, mert mindkét oldalról kiállítottak 1-1 embert, és sokkal jobb lett a játék...