Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz 7600 GS #34588 üzenetére

    Én meg azt vallom ,hogy aki egy "egyszerűbb" bajnokin nem tud a másikkal együtt focizni a nagy bl meccsen sem fog.
    Tegnap számomra 1 ember volt értékelhető , ő pedig az általad említett Modrić , amikor Benzi nem fordult a kapu felé , amikor Cé inkább ellövöldözte a csába a labdákat (végén amikor mentek 3 a 2 ellen....)na meg hisztizett végig , amikor Ramos megússza az eltiltást és a tízen valahányadik percben már lekönyökli az ellenfelet fejelésnél, miről beszélünk ? És ez nem csak erre a meccsre értem , mert a legtöbb Madridi meccsen ez van.

    Persze kinek mi tetszik , de ha már végigszenvedtem a meccset hagyszóljakmáááábe :D

    Tavalyi év csak azért került elő mert tavaly is hasonló volt a szlogen szarni mindenre csak a bl....Idén is nagyjából ezt olvasom a madridi fórumokon

    u.i : ha jól emlékszem pl cé Jesé góljánál nem nagyon mozdult meg hogy menjen ünnepelni....csak ,hogy mennyire csapat a csapat (ezt már csak fél szemmel néztem tévedés joga fennáll)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák