Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz 7600 GS #31352 üzenetére

    Na a CoD meg a másik véglet. Erre már azért a legelvakultabb CoD fanok is rájönnek szépen lassan. Kár, hogy a BF is ide süllyedt. A 2-vel és a BC-vel sokat toltam, nagyon vártam a harmadikat, de a kezdetleges lelkesedés után szépen lassan rájöttem, hogy rendesen kiszedtek belőlem 10 ezret a készítők (aztán meg még egyszer kiakartak fizettetni velem annyit, hogy normális mennyiségű és minőségű pályákon játszhassak - ala Premium. De azért a map/mod szerkesztőt nem adnák ki hozzá, nehogy a mezei felhasználók esetleg szórakoztató módokat meg pályákat csináljanak hozzájuk, mint a második rész esetében). Ennyi pénzért nem szaros 5-6 pályát akarok, tele bugokkal. Fűt-fát is ígértek a megjelenés előtt, de aztán semmi. A néggyel meg a legnagyobb baj, persze, szarnak nem nevezhető, de: hogy ezeket az "újításokat" egész nyugodtan belepakolhatták volna a harmadikba is. Semmi akadálya nem lett volna. Vagyis de, a pénz. Két év múlva megint jön egy új rész, annál is majd elhitetik veled, hogy mekkora újításokat pakoltak bele, és azt is megfogod venni.

    Szörnyű, hogy a számítógépes játékiparban is mennyire elfajultak a dolgok. Egy-két kiadón is fejlesztőn kívül már mind hülyének nézi az embert.

    Persze ne érts félre, örülök, ha élvezed, jó szórakozást!

    (#31355) ted_mosby: Én PC-n játszom.

    (#31356) MikE008: Építésznek készülsz? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák