Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz cyberkind #30121 üzenetére

    fejtsd ki légyszi, mert én hülye vagyok, és nem értem.
    86, mexikó, 6:0 megvan. de a többi nem világos.
    (talpnyalás, üres lap.)

    ***

    (#30119) 7600 GS
    pontosan.
    erre régebben utaltam:
    nekem alapból elég sok fenntartásom van a távolkeleti küzdősportokkal kapcsolatban. de ez ultra off-os, és igen kisebbségben lennék, így nem mennék bele. :N
    de ibra mozdulatain tökéletesen nyomonkövethető. teljesen másképpen közelít a labdához, mint egy átlag focista. szabályosan megtámadja azt. és ez esetenként rendkívül látványos, és célravezető megoldásokhoz vezet.
    kicsit cizelláltabban. ha ibra "utcai kempo-s" lenne, és találna egy széket a pályán, akkor akár azt is hozzávágná a labdához, ha az a gólhoz vezetne.
    csak ő belerúg a labdába. kicsit máskép, mint mások.
    és ezt végtelenül ösztönösen teszi. :)
    (vagy direkt képzi is magát rá, a küzdősport edzésen. ki tudja...)

    ***

    (#30125) sh4d0w
    itt nagyon jól el tudunk vitatkozni focival kapcsolatban. mindannyian. rengeteg csapatnak szurkolva.
    de az egy olyan kérdés, ami sokaknál főként politikai indíttatású véleményformálás. itt viszont idáig is megvoltunk enélkül. és amikor felvetődik, akkor azért az ember nem bír rá nem reagálni. és már annyiszor felvetődött, és még fog is. és itt már piszok unalmas n+1-edszer erről beszéni. szerintem nem csak nekem.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák