Új hozzászólás Aktív témák

  • 7600 GS

    addikt

    válasz Napfénysüti #27897 üzenetére

    Nem ez a gond, közel sem.

    Van egy adott probléma az ő szemszögéből, ennek a problémának a neve Francisco Román Alarcón "Isco". Ő az első naptól kezdve szívvel lélekkel játszik, mióta itt van, remélem, hogy ez így is marad a későbbiekben. Ezzel szemben Özil az első szezonja után látványos változáson ment keresztül: ott még tényleg hajtott, látszott rajta a küzdés, nagyon meg akarta mutatni magát. A második szezontól kezdődtek a gondok: látszott, hogy a meccsek nagy részében már szarik bele a dolgokba, de ekkor még nem emelte fel senki sem a hangját (illetve de, de ezt inkább most hagyjuk), mert jöttek szép számmal az asszisztok, és mellé gólokat is rúgott. Az egyik legjobb Real Madridban lejátszott meccse éppen a királykupa-negyeddöntő visszavágója volt a Nou Capmban, amikor Abidal-t akkor szopatta meg a szélen amikor akarta, és ugye volt az a 30-35 méteres kapufája is.

    Di Maria miért maradt? Mert ő meg akarta mutatni, hogy gyerekek, lehet, hogy jött most egy hatalmas erősítés a posztomra, de én akkor is meg akarom mutatni, hogy milyen fasza gyerek vagyok, és tudom segíteni a csapatot, akár a kispadról is beszállva (megjegyzem, szerintem ő a kispadról beszállva a legnagyobb fegyver a csapat számára). Gólt még ugyan idén nem rúgott, de 3 asszisztja már van. Plusz védekezésben is rengeteget visszazár a szélen, tényleg igazán szívvel-lélekkel játszik, csak az ilyen hülyeségeit hogy belevezeti 5 emberbe a labdát elhagyhatná.

    Ha meg sem próbálsz harcolni, máris veszítettél.

Új hozzászólás Aktív témák