Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz vans? #17017 üzenetére

    ez kétségtelen, hogy nagy öröm lehet győrben.
    :K
    én a női kézi bl döntő visszavágót csak felvételről mertem megnézni.
    csodaszép volt, örömködés mindenkinek, nagyon megérdemelték!
    :))

    a fociban is megérdemleték.
    csak a mai meccs némi ambivalens érzéseket keltett bennem, érhető módon, érintettség miatt.
    pintér ateszt is szeretjük.
    jó szponzor, igazán, kölcsönösen gyümölcsöző kapcsolat.

    szépen felújított stadion, zsé, rendezett körülmények, akarat, meló, stb.
    -> jönnek az eredmények.
    (a mostani keretekkel a nemzetközi szinten szerintem a fradinak több esélye lenne, mint a győrnek lesz, de erről elmélkedni nem aktuális, és értelmetlen. sajnos...)

    ***

    csak mert ugye itt is újból és újból felvetődik a stadionépítés szükségessége körüli mizéria.
    de ez a vita sajnos legtöbbször inkább pilitikai, gazdasági, ás gazdaságpolitikai síkra vetődik. és sajnos leginkább politikaira.
    lehet lovagolni a nézőszámokon is.
    nemrég volt, hogy valami 250 néző volt egy nb1-es meccsen.
    ez igaz. borzasztó...

    de amíg nem lesznek hazai viszonyokhoz mért méretű, de normálsi stadionok, addig foci sem lesz.
    ez sajnos messze nem garancia, de kizáró ok az infradtuktúra hiánya.

    de aki meg van győződve, hgoy nem kell 4-5-6 normális stadion, az mindig is így fogja gondolni.

    erre jó példa azon hsz-ok, amik időnként felvetődnek, pont itt.

    pedig ha valahol ennek támogatói kéne legyenek, az pont egy ilyen topic. és még itt is sokj az ellenző. akkor mit várjunk mari nénitől...
    :(((

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák