Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #167044 üzenetére

    Na de várjál és csak jeleztem, h szerintem rossz a helyzetkihasználása nem állítottam párhuzamba jézussal :D

    "minden szezonban van néhány olyan elszart minőségű helyzete hogy a fal adja a másikat," ugye kinek sok a néhány kinek kevés, de engem nem nyugtatna meg, ha egy csatár kapussal 1v1 ben ráadásul nem is kiszorított szögekből kb 50% ban vagy rosszabbul oldaná meg a helyzeteit.

    #167041DeathAdder

    Itt azért sokat nyomhat a latba az is, kitől mit kér az edző, ki milyen céllal van felküldve a pályára. Önmagában ezek a számok akkor mondanák meg a tutit, ha meccs végén ezekre az értékekre adnák a pontot ;]

    pl ilyen támadásban hozzáadott érték... hát a barca nem Vardival rohamoz ahogy a rókák sem felátlen úgy akarják a labdát Vardihoz juttatni, h előtte mindenki mindenkinek passzoljon legalább kétszer.

    Sok barca meccset nem látok, de nem rémlik , h közepe nem passzolna inkább lőne ez taktikai elem. Rókáknál azért szeretnek lövéseket ereszteni a középpályások is yt nak meg van, h nagyon beakad az látványos, de sokszor inkább semmi.

    Jongot nagyon nem láttam játszani, de mindkettő a PL ben lesz akkor jobb összehasonlíthatóak lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák