Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz venember83 #152002 üzenetére

    mondjál nyugodtan.. azt hiszed, nem tudtam pontosan, h ezt fogd/fogjátok írni? hogy de hát buszketsz, de hát az egész barcelona egy nagy színészet

    az a baj, hogy amit az este láttunk a második félidőben konkrétan végig, ettől a szégyenteljes, pirmadonna olasz társaságtól, a futball és a sport legalja volt. amik már túlmennek a józan ész határain. én azt gondolom
    nem buszkecc-szint volt, aki annak idején igen, egymagában villantott egyet, aztán évekig azon csámcsogtunk, igen, akkor csinált egy ilyet, meg albát sem kell félteni, de ők akkor sem immobile, vagy veratti-szintű suttyók. és semmiképp nem annyira látványosak, mint amit immobile, ez a mezei suttyó leművelt konkrétan az egész világ előtt. és nem csak ő. az egész mocskot elkezdte a senkiházi verrati, akinél nem sok olaszabb olasz van a világon, amikor visszahúzta a belgát és megkapta érte a sárgáját, mennyi idő telt el, szerintem fél perc sem, hogy a belga akit ő húzott vissza, hátulról hozzáért a lábához, úgy esett el ez a derék oalsz emberünk, mint akibe baltával vágtak volna be, fetrengett, jajjjgatott, kiabált, mutogatott, csak hogy a sárgát visszaadja a belgának. el is érte. ahogy felmutatták a sárgát, már pattant is fel, és futott tovább. én már ott fogtam a fejem, de hát a java csak ezután jött.. ezzel indult el az esti olasz kabaré, amit a végén már olyan szinten hányingert keltően csináltak, hogy a belga közönséget sajnáltam aki fújt végig
    kár volt érte, mert láthattunk szebb pillanatokat is ezektől az olaszoktól, még az első félidőben. de amit utána csináltak, az pont azok a dolgok voltak, amik miatt hánytam mindig is tőlük. csak régen nem csinálták ennyire látványosan.. talán
    időhuzás, fetrengés, színészet, donnarummának bazmeg az elesései, amikor közelébe nem volt senki és fogta és lassan lefeküdt a földre, és úgy maradt. közben az olasz csűrhe meg őrjöng a lelátón, erre a teljesítményre ugye, biztos sh4d0w is ott volt köztük, akiket chiellini meg bonuccu felváltva szított. ..ekkor, amikor épp eltelt ezzel még egy plusz perc

    én azt gondolom, ma már jobban gyűlölöm, sőt, megvetem az olasz nemzeti gárdát, mint pl a németeket. és ez borzasztó nagy dolog ám.. ők legalább nem színészkednek és nem érzik magukat egy rohadt operában, primadonnaként

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák