Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #148044 üzenetére

    Nézd ott nem világos, hogy wernernek volt egy rosszul eltalált lövése ami épp elcsorgott a kapuig, ha ellenszél van lehet el se gurul addig -nyilván ez irónia-,
    ezzel szemben ha foden 5 méterről külsővel a kapu szélére pörgeti, de rüdiger még becsúszva hárít
    neked az egyik "nehogymár ezeket komoly helyzeteknek nevezzük.." konkrétan ez egy életerős lövés jó pozícióból amit nem a támadón múlik, hanem egy bravúron védői megmozduláson
    a másikban van egy labda amit kb egy tólószékes is kikotor, ha van benne annyi, h elgurul a kapuig " 3 db konkrét kapuralövésed ebből 2 ígéretes pozícióból, amit kb. bárhova lőhetsz de te a kapusba bikázod" / mikor ezt : "6:32 ezt csak azért, h "De a kapura tartó lövés blokkolása is kaput találó lövés" ismét zavar legyen az erőben ;]" mellel levevésnek titulálod, mikor werner szerinted nagy helyzete a valóságban épphogy egy hangyafasznyival erősebb mint egy hazagurítás

    + Haverc gólja inkább volt kapushiba, mert kijön a kapus hülyén a 16 kívülre és ráadásnak még el se üti a labdát a 16 kívülről. Míg Sterling helyzetére azt írod "hogy mi lett volna ha kevésbé ügyetlenkedik Sterling." holott sterling még a helyzet végén belesarkal ami ha nem fekszik be elé mendi kb kapura tart.

    "meg egy Pulisicé" mivel a konkrétan kiemelt perces helyzeteket "nehogymár ezeket komoly helyzeteknek nevezzük.. " nek értékelted így most úgy veszem, h Pulicsis helyzet csak poénnak írod.

    Konkréten a gondom ott van, h neked minden felvázolt lehetőség "nehogymár ezeket komoly helyzeteknek nevezzük.. " míg egy gyámoltalan lecsúszott werner lövés meg " kapusba bikázod" és ezen kívül ugye gyakorlatilag édersonnak labdába se kell érni chelsea akció után és te ezt értékeled 0,2 vs 2 vel.

    Egyenlőre nem látom a 10x szorzót. Én adtam egy videót percekkel megjelölve az érveimet szeretnék egy ilyen választ a 10x es xg re ha már bodnárhoz hasonlítgatsz ;] :P

    Szerintem ott a gond, hogy nem tudod a kapu előtti szituációt a "helyén értékelni" most ezt gólszerzés szempontból mondom nem csapat szín edző vagy bármilyen hozzátartozáshoz/elkötelezettséghez.

    #148046DeathAdder "Nem, mert számít hogy van-e kapus vagy védő előtted a lövés pillanatában, vagy hogy rosszabbik lábbal lövi-e." na ne már, hogy 2021 ben mikor kvázi a topp játékosok gyakorlatilag ugyan úgy lőnek mindkét lábukkal ilyen szorzót ér. Az számít, hogy mondjuk Alison top formájában van a lövés mikor 16 kívülről nem kapott gólt vagy mondjuk Piplica a csodás befejelős megmozdulással, mert szerintem az sem mindegy, önmagában az, h kapus csak egy fogalom viszonyítási alapnak igen kevés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák