Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #148018 üzenetére

    Na rászántam magam és megnéztem egy összefoglalóban

    City gólszerzési lehetőségei/gólhelyzetei ;] :

    1:58 sterling eltöketlenkedi # nem maga elé veszi le hanem jobbra pattan és nem ellövi, hanem tol rajta amivel beéri a védő
    2:18 nem rüdiger, de ismét óriási mentés kvázi üres kapu elől # egy vérbeli csatár a védő elé lép, h ha nem is megy be legyen egy szabálytalanság
    3:13 debröjne majdnem gólpassza # ismét egy chelsea játékos bravúrja kell
    3:45 a már prognosztizált rüdiger mentés # ha a statisztika szerint ez nem talál kaput akkor legyen a statisztikus inkább perecárus ;]
    3:54 centiken múlott a lehetőség megolt a gólra
    6:32 ezt csak azért, h "De a kapura tartó lövés blokkolása is kaput találó lövés" ismét zavar legyen az erőben ;]
    7:00 ismét kellet a nagy mentés
    7:32 nem flikflakk kell hanem be kell vágni a rövidre, pl agero a pool ellen lovren ellen mikor csak 1 pont let a különbség a bajnokság végén

    Véleményem szerint ezen a meccsen voltak helyzetei a citynek, mert én úgy vélem, hogy nem az a helyzet ami gól vagy kiüti a kapus. (blokkot meg szemmel láthatóan nem számolták a statisztikusok ;] )
    Ami csalóka lehetett, hogy amíg a chelsea helyzeteit zömmel werner látványosan kihagyta, addig a city a helyzetit zömmel a chelsea játékosai bravúrral mentettek.

    De az, hogy "0,2 vs 2,0 lett az xg is" külön mókás számomra, h 10x volt/ak több/nagyobb helyzetei voltak a chelsea-nek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák