Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz viharhozo #140149 üzenetére

én Szoboszlai megindulásánál hirtelen arra gondoltam, hogy valaki felvágja, begyűjt egy pirosat, majd hosszabbításban (amit hajdúbéna 2x30 percnek mondott) beszenvedünk emberelőnyben egy győztes gólt... szerencsére nem így lett, hanem kegyetlen pontosan bevágta hosszúba, ezzel rövidre zárva a meccset :K

ez a meccs hihetetlen hullámvasút volt... és az utolsó 10 perc miatt egyértelműen megérdemelt a győzelem... :K nem az ócska tötyömlötyöm impotens hulladék labdatologatást műveltük, amit rengeteg meccsen, hanem nyerni akartunk... 2 dolgot nem értek egyedül: miért kell szalait még mindig erőltetni, amikor most is a lecserélése után fejlődtünk nagyot a támadások minőségében? és miért kellett ennyit próbálkozni a beívelgetéssel, amikor folyamatosan kifejelgették meg kirugdosták az izlandiak? (Szoboszlainak jóval többet rá kellett volna lőnie 20-30 méterekről... és nem csak neki, hanem a többieknek is... ha ennyire beállnak védekezni, annak az a nagy hátránya, hogy sokan vannak, zavarják a kapust és 1-1 jól eltalált lövés átmehet köztük... vagy megpattanhat olyan szerencsétlenül, mint a villa-'pool meccsen)

ui: ja és tegyük hozzá, hogy végig "emberhátrányban" voltunk, mert nagy érvágás volt az edző távolléte is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris