Új hozzászólás Aktív témák

• DeathAdder

veterán

válasz NyxNyxNyx #138781 üzenetére

Szabály szerint büntetni kellett volna, mert különben egy random helyzetben ha a támadó leshelyzetből kiugrik, de az új szabály szerint nem húzza be parjelző, csak az akció után, akkor ha a kapus kijön és becsúszva kettétöri a támadó lábát, majd behúzza lest, akkor az esetet meg nem történtnek kell tekinteni.

Ez az eset tankönyvszerűen kimeríti a violent contact fogalmát, amiért azonnali piros, és 3 meccses eltiltás jár.

Am a VAR szobában ülő David Coote a félidőben jelezte, hogy miután megállapította a leshelyzetet, ELFELEJTETTE leellenőrizni Pickford tarolását, mert már nem maradt rá ideje és folyt a játék.. :DDD (mondjuk vvd-t valami 3-4 percig ápolták úgyhogy éppen lett volna rá idő)

Ez az a fogalmatlan kretén, aki már korábban VAR szobából azt állapította meg, hogy nem volt szabálytalan Lo celso, aztán 3 nappal később hivatalosan nyilatkozatban jelentette, hogy ki kellett volna állítani, és bocsánatot kért miatta :DDD
    Azt mondják valószínűleg el fogják tiltani utólag Pickfordot, engem mondjuk meglepne...