Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz villamos #138559 üzenetére

    ezt akartam épp írni este, csak telefonról sok lett volna: nem tudom, mi lett ezzel az emberrel... nem néz focit? elfelejtette már a 2005ös bl-döntőt, vagy a német-brazilt, amikor 6 perc alatt vágtak 4-et a németek a braziloknak? esetleg ide vehetjük a bayern alázását, vagy az elmúlt pl-hétvégét is... nincsenek ilyen szinten a mieink és a bolgárok sem, de fociban csak akkor van vége a meccsnek, ha lefújják... vezethetünk akár 90 percen át is, de ha akkor ráalszunk és bekapunk 1et a semmiből, akkor mire felébredünk, ott lehet a 2. is... ami nekem maradandó volt, a 2006os ausztrália-japán meccs, ahol a 85. percig vezettek a japánok egy viszonylag korai góllal, majd 3-1-re kikaptak... ennyi... nagyon szakmaiatlan az ország egyik legkedveltebb kommentátorától, amikor a vége előtt 20 perccel 2 gól előnynél már leírja a meccset...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák