Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DeathAdder #132693 üzenetére

    megnéztem, mert ezt még nem láttam: gáz, hogy +6millió font döntött anno a newcastle javára és nem tért vissza inkább a 'poolba... annyiból mondjuk meg lehet érteni a későbbi döntéseit, hogy nem akarta az elvárásait leadni a pl alá, vagy ilyen hull city mélységbe :K ...csak a bl győzelem maradt ki az életéből: ha tovább marad a 'poolnál, akkor a milan ellen összejöhetett volna :) ...habár az a meccs úgy tökéletes, ahogy alakult... (neki azért ott volt a madrid, ahol játszhatott többek közt ronaldo-val és zidane-al... később meg a unitednél is voltak nagy nevek, velük meg a pl-t összehozta és a city-nek is beakasztott :) arról nem is beszélve, hogy az öreg piás vezette még akkor a csapatot és hozzá hasonló sikereket elérő edző soha nem lesz másik)

    a régi videók egy része ismerős volt ebből: még kb 15éve vettem fillérekért tesco-ban a lemezt :D most nézem, hogy gerrard filmje meg fent van yt-n fergeteges 240p felbontásban :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák