Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    nna, végre sikerült megnéznem az este cselszi-müntyhen bő összefoglalóját.
    mi ez a nagy kuss a topikban, senki semmit nem ír/írt róla??... :D

    hát ez valami egészen elképesztő volt.... anyám
    segítsetek már, mert így ezek után tényleg nem tudom a választ: most a bajor gárda ennyire szájbakúrtan jó csapat, vagy....mindkét angol - a csirkék meg a cselszi is- ennyire szar, hogy ilyen szinten hagyták a 2nd halfban játszani a németeket?
    miért van ez? miért verik ezek a majom németek az iskolás góljaikkal ennyire tönkre a brazilokat egy vddöntőn, meg kimennek Londonban úristen kivagyokén angliába és ott meg mindkét sztár londoni gárdát? lemattolják a picsába őket
    most oké, a hogy a pool megverte tavaly őket münchenben, de egyébként hogy ennyire lemossák mindkét londoni gárdát, ez elképesztő.

    meccset nem néztem, nyilván a másikat nyomtam, de előtte még gondoltam is hogy beírom, nna, lássuk, a kommersz t'hamet leverték a picsába, oké..de azért a cselszi másabb falat lesz...nézzük mire mennek velük
    hát ennyire
    nem ötöt, csak hármat gurítottak
    de a harmadik gól előtt is hogy ment már el a gyerek, onnan aztán csak beadhatta, de képtelen voltak kivédekezni a beadást is...
    a nagy, pökhendi chelsea :) pf....
    tiszta gáz.
    azért ez kib nagy égés, azt gondolom a nagypofáju premier liges topcsapatoknak a gyűlölt németek kijönnek aztán..hát kb esélyt sem adnak, a hazai publikum előtt játszó angoloknak

Új hozzászólás Aktív témák