Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz máyköl #130297 üzenetére

    Simán el tudom én is képzelni ezt a forgatókönyvet az Atletico ellen, és igazából tőlük fájna a legkevésbé, valahogy az Atleticotol kevésbé tudnám sajnálni :N

    Nos a régi csúcs csapatokat nem láttam, de statisztikák szerintem sem volt közel ennyire erős ennyire konzisztens a régi Liverpool, mint a mostani. Persze ők szétnyerték magukat trófeákkal, tehát ilyen téren nem lehet összehasonlítani a jelenlegivel.

    Mondjuk a régi korszagok csúcs SAF mu-k is többször 80 pont alatt nyertek bajnokságot, 90 felett meg soha (a 20 csapatos ligában), pedig akkor nem volt sok sztárcsapat, se lóvé, aztán jött Wenger Arsenalja, olajosodott be a cselzi, és még később érkezett meg a bajnokságba az irdatlan mennyiségű pénz. És ebben a bajnokságban szerzett a sziti tavalyelőtt 100 pontot, tavaly 98 pontot (pool 97-et), és vélhetően idén is meglesz a 100.
    Ilyen korszakos ennyi pontot szedő csapat nem sok van még a "gyengébb" bajnokságokban sem, valószínűleg néhány év múlva megint lehet majd nyolcanpár ponttal is bajnokságot nyerni, mert valahol az a "normális" :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák