Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Viszlát #128856 üzenetére

    nem erről van szó.
    egyszerűen csak elég volt abból, hogy olyannak szurkolok, olyanba ölöm egyáltalán a drukk-energiáimat hosszú hosszú évek óta, ami zsákutca. az egy darab barca '15-ös bl-sikeren kívül nem sok örömöm volt.. szopok, csak szopok, anyázok, izgulok mindig, a rohadt nagy semmiért és kitartóan drukkolok, de hogy minek.. és konkrétan azt sem látok, amit szeretnék. egyáltalán futballt.
    jó, tavaly az ajax focizott, de az, ami végül történt az elődöntő legvégén, az egy vicc volt. az is vicc volt, a barca liverpooli meccse is egy vicc volt, és most meg már csoportmeccsek végére megkaptam azt, ami nekem kijár.
    de most kicsit elég volt.. válasszunk mást, kezdjünk valami újat

    a másik, h miért pont a zsíros psg.
    a psg olyan, amilyen. már a klub és ami mögötte van, ezzel sokat nem tudunk kezdeni. ha ömlik valahonnan a pénz, hát ömlik. mindenhová ömlik, máshol is. csak itt van valami látszata is, mondjuk.
    van erre más pozitiv példa is persze, van látszata a szitinél is, a 'pool-nál is. de azoknak nem igazán tudnék szurkolni, mert nincs semmi, ami kötne oda
    tehát a másik olajos ill. a siker 'pool kilőve. nézzük tovább
    uk - united? chelsea? csirkék??.. no way
    spa - barca. de a barcával ma már az a bajom, hogy amikor nézem a meccseit, tulajdonképp egy valakire vagyok kiváncsi, a kisemberre. álljunk a sarkunkra barcások és legyünk csak egyszer, egyszer őszinték, önmagunkhoz is: ha a zsenit levesszük a pályáról, mi marad a mai barcból, ami akár csak emlékeztet is arra az érzésre, csak nyomokban legalább, ami a Xavi-csúcs buszkeksz, ini-féle, vagy előtte a 'dinho féle, vagy még előtte a Kluivert/Rivaldo féle katalánokra emlékeztet?...
    na ugye. de amugyis zsákutca sajnos a mostani barca, ezzel az edzővel, a kiöregedett maradék játékossal és a többi nímanddal. suarez az egyedül worldclass-szint, de kevés lesz komoly sikerre ez a gárda
    madrid nyilván kizárva, többi érdektelen
    ita - juve no way, többi meg...... :hát igen
    német focit nem nézek, marad még valami?

    és ezzel egyidőben, most valamelyik este volt ugye a psg utolsó bl-meccse ment otthon. többi meccs nem érdekelt, a kedvenceimtől megkaptam amit megkaptam, ismét, méltóképp lezárva ezt az évet, így néztem inkább Juniorékat
    elnéztem, ahogy örömfociznak. az inter-meccsről odakapcsolva egészen más érzéseket hozott elő a meccsnézés, de nemcsak azért, mert akkor rúgnak gólt, amikor akarnak. hanem mert játszanak. ott van az edzőjük, elnéztem, aki olyan rohadt jó helyzetbe van, milyen játékosoknak dirigálhat ilyen fiatalon, egy bundesliga középcsapatból átjőve. magyaráz mbappénak, és az meghallgatja. visszakéreckedik a pályára és azonnal sprintel az ember egyet és majdnem gólt lő. hmm..de leadhatta volna épp Juniornak is, vagy Cavaninak is..nem baj, majd két perc múlva.. azt csinálnak, amit akarnak az ellenféllel. hátul G.Silva -nekem- mindig is rokonszenves gyerek volt, a mai fociban az a klasszis védő, aki nem arról híres, hogy egyébként nagy favágó, elegánsan nyújt klasszis védőmunkát, nagy dolog. régen több ilyen védőt is láthattunk, ma már nagyon keveset. de minden más poszton nagyon jók.
    de igazából nem is magyarázni akarom a mai psg-t, inkább annyit akarok csak, hogy szóval jó is volt, meg azért egy mocskosul irigykedős is volt látni ezt a csapatot, hogy ilyen csapatnak, ilyen játékosoknak szurkolhat az ottani publikum, akiknek aztán a meccs végén odamentek együtt és köszönték a szurkolást a gigasztárok, közben a francia kommentátor végig kiabált.. egyszerűen van miért. játszanak, rengeteg gólt lőnek és nem az az állandó kibaszott kérdés esetükben, nna, vajon sikerül-e legalább egy iksz, vagy netalán még győzni is, jajj bárcsak. meg..báárcsak rúgjunk már gólt. hogy kihúzhassuk egy jó kis 1-0al, aztán meglesz a meccs.. jaj nem, még az se jön össze, a francba. nem baj, majd jövőre.
    inkább az a kérdés, hogy hány gólt fognak majd gurítani neymarék.. bárkivel partiban vannak ma a világon. gálacsapat.
    szóval ha már drukkolok, meg focit is akarok látni azoktól - egyáltalán azt látni végre, hogy focizva, gólokkal --mint anno a nagy barca pl ugye-- nyerjenek -, nagyjából a psg az egyedüli csapat, aki szóba jöhet. és most szóba is jön

Új hozzászólás Aktív témák