Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz BenHans #125898 üzenetére

    Abszolút egyetértek. Amikor beleolvastam és láttam miről kezd írni, nem is néztem tovább, mert nem bírtam volna ki komment nélkül, aztán meg te vagy a világ szégyene, az elmaradott 19. században ragadt senkiházi, mert nem úgy gondolkodol ahogy ő. LMBTQ-val is ez szokott lenni...menjen és élvezze ha akarja, lelke rajta, de annyira túltolja a PC-t hogy inkább el sem olvasom, mert nem tudnám megállni komment nélkül :DDD

    Miközben verbális vitákban meg kenyérre lehet kenni. Mondanom sem kell azóta is Salcet meg Monokit szidja és fikázza minden felületen ahol csak éri, de a szemébe képtelen volt bármit is mondani, azon kívül hogy illedelmesen megköszönte és elmondta hogy mennyire élvezte ezt a beszélgetést.... aztán néhány óra múlva már írta a fészbúkjára hogy mekkora egy rohadékok :DDD
    Múltkor azt is elpusmogta, amikor a podcastjében Salec volt a vendég aki azt merte mondani, hogy az afrikai játékosok legfőbb motivációja a pénz. Aztán fórumra kiírta hogy mekkora rohadék rasszista az az ember, az episztoláris kis rajongótábora meg heves nyelvcsapásokkal acceptálja azóta is minden szavát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák