Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz simondr #122405 üzenetére

    Tisztában vagyok vele hogy mindegyikkel meg volt a maga problémája az ágyúsoknak, de ez máshol sem különb, borzalmasan kevés befolyt pénz ez akkor is egy topcsapat játékosaiért, ebből sokkal okosabban is ki lehetett volna jönni.

    Ezért írtam példának, hogy pl. milyen kutyautőket adott el a liverpool 10-20-30 milliókért az elmúlt néhány évben: Ward, Ings, Solanke, Wisdom, Stewart, Sakho, Canos, Ibe, Allen, Smith, Benteke, Ilori, Alberto, Brannagan, Klavan etc.. 180 millió font jött be csak ezekért az elmúlt 3 évben, akikről szerintem akkor sem sokan tudták hogy kik, és azóta sem :DDD

    Egyeneset nem tudtak rúgni a labdába, szenvedtek egy ilyen szintű csapatban (már aki a felnőtt csapat közelébe került) abszolút gólképtelenek, még a jelenlegi csapataikban is. Egyedül Luis Alberto virágzott ki olaszban, meg talán Lucas Leiva, ezért nem is soroltam ide őket, csak direkt a kutyaütőket pécéztem ki :)) persze nálunk is van elrettentő példa pl. a hűtlen kezelés Markovical, vagy az ingyen elengedett Can-al.

    De a Tottenham is jó példa, csak az kicsit más :) Csak azt akartam ezzel, hogy jobban, okosabban kell menedzselni a játékosokat mint az olyan riválisok akik 100 millió nettót eltapsolhatnak ablakonként. Bár azt hiszem az Arsenal is szép készpénzösszegen ül, de ezt te lehet jobban tudod :R

Új hozzászólás Aktív témák