Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz forceberg #115368 üzenetére

    Mára már minden szlengesítve van, és elfogadott :D

    Szerintem meg ez azért nem jó, mert a "szim" eleve előtag (eredete görög SZIN szóból ered, aminek jelentése EGYÜTT). Együttérzésnek sem az ellenegyüttérzés, vagy a rokonszenvesnek nem az ellenrokonszenves az ellentett párja. A szim, vagy anti (ellen vagy rokon) a képző, a szenves a tő, ezt ne képezzük tovább, mert akkor egy latin tőt képezünk latin toldalékkal, majd ellátunk mégegy görög toldalékkal..

    Szerintem még az antiszociális is ilyen, ami azért nem jó, mert a képző az görög. Helyesen aszociális, vagy diszociális kellene hogy legyen. DE hátha valaki itt jobban tudja :R

    ___

    Abszolút, nem degradálni akartam messit, csak azt mondom, ha megnézel egy igazi ronaldos és zidanes videót azokon sokkal jobban szórakozol mint messién, mert mindent olyan egyszerűen csinál meg, de pont ettől korszakos zseni, ilyen tényleg egyszer születik egy emberöltőben :)

    ___

    Mi meccs volt ez az everton-Watford :R sokkal színvonalasabb mint a tegnapi latin derbi, bár André Gomes rejtély számomra, főleg ha belegondolok hogy a barszában mit keresett egykoron :DDD

Új hozzászólás Aktív témák