Új hozzászólás Aktív témák

• [CS]Blade2

addikt

válasz Tibiajax #112770 üzenetére

Én mostanában láttam jó pár meccset (egyébként F1-es vagyok, nem nagyon nézek focit), de nem tudom felfogni, hogy miért nem nyúlnak bele a szabályozásba az illetékesek a világon:
    miért kell a fetrengés, a színészkedés,
    miért kell az időhúzás,
    miért jó, ha a fél világ antifocit vagy védekezős focit játszik.

Én első körben bevezetném a 3-0-0 vagy a 4-1-0 pontozást, hogy akkor hajlandóak-e győzelemre törni a csapatok.
    Az időhúzásra, hosszabbítás helyett leállítanám az órát. Amikor áll a labda, akkor nem megy az óra. Nyugodtan kösse be a cipőt, meg rúgja ki a kapus 3 perc alatt... b..hatja, mert addig nem megy az óra. Kezdetben lehet, hogy 3-4 óra lenne egy 90 perces Mennyei Bajnokságos meccs, de majd alkalmazkodnak.
    A színészkedős fetrengőket meg hordágyra tenném, és vitetném is be az öltözőbe. Piros, mehetsz zuhanyozni. (Bíró megtévesztése=piros. Ha fetreng, hogy neki mennyire fáj, akkor jobb, ha ma már nem játszik. Piros lap, és pihenjen.)